یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

امام جمعه موقت میاندوآب:

باید با درایت و مدیریت جهادی در راستای تحقق شعار سال و رونق اقتصادی عمل کرد/در دفاع از انقلاب محافظه کاری و احتیاط جایی ندارد/ باید انقلابی عمل کرد و انقلابی ماند نه اینکه به اسم سیاستمدار هر جا به گونه ای حرف زد

امام جمعه موقت میاندوآب گفت: مقام معظم رهبری در چند سال گذشته در نامگذاری سال ها به موضوعات اقتصادی اشاره کرده و امسال نیز به نام "رونق تولید" نامگذاری کرده اند و مسئولان باید با درایت و تدبیر در راست ...

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام حیدر کوثری در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال “رونق تولید” از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم در راستای تحقق شعار سال عمل نماییم و حرکت کنیم.

امام جمعه موقت میاندوآب با تاکید بر اینکه باید سال رونق تولید را در عمل نشان دهیم، افزود: مقام معظم رهبری در چند سال گذشته در نامگذاری سال ها به موضوعات اقتصادی اشاره کرده و امسال نیز به نام “رونق تولید” نامگذاری کرده اند و مسئولان باید با درایت و تدبیر در راستای تحقق شعار سال عمل نمایند.

کوثری با بیان اینکه دشمن قابل اعتماد نیست، گفت: در دفاع از انقلاب محافظه کاری و احتیاط جایی ندارد و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند من دیپلمات نیستم، انقلابی هستم، ما نیز باید انقلابی عمل کنیم و انقلابی بمانیم و باشیم.

وی با اشاره به اینکه اعتماد به جوانان و سرمایه های اصلی کشور، گره گشا است همانطور که در دوران هشت سال دفاع مقدس، به نمونه ای از اعتماد به جوانان شاهد حماسه ها بودیم، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به مردم و جوانان و مسئولان توصیه هایی را بیان داشتند که باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه موقت میاندوآب به بیانات مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی اشاره و با بیان اینکه همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند سال ۹۸ سال فرصت ها و گشایش ها برای ملت ایران خواهد بود، گفت: باید تحریم ها را به فرصت تبدیل کرده و تولید داخلی رونق یابد.

کوثری با بیان اینکه رونق اقتصادی کار مجاهدانه و عالمانه می خواهد، اظهار کرد: باید با مدیریت جهادی و حمایت از سرمایه گذاران سالم نه فرصت طلب، کارها را پیش برد و مجاهدانه عمل کرد.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که مراکز هسته ای و موشکی ساخت غربی ها برای سعودی ها به دست مجاهدان اسلامی خواهد افتاد.

امام جمعه موقت میاندوآب با بیان اینکه برخی خود را سیاستمدار می دانند و هر جا به گونه ای حرف می زنند، افزود: یک جا خود را انقلابی و جایی دیگر بسته به محیط و مخاطبان نوع دیگر حرف می زنند و در واقع عمل و حرف آنها هر زمان به گونه ای است.

کوثری با اشاره به اینکه یک جا حرکت انقلابی مثلا تسخیر لانه جاسوسی را زیر سوال برده و جای دیگر می گویند من انقلابی هستم و برای من تعیین تکلیف نکنید، اظهار کرد: این نوع افراد یک زمان انقلابی بودن را خوب می دانند و زمانی دیگر انقلاب را زیر سوال می برند و عمل و نیت آنها یکی نیست.

وی با تاکید بر اینکه باید افرادی که می خواهند مسئولیت ما را بر عهده بگیرند، خوب بشناسیم و به این مسئله دقت کنیم، تصریح کرد: نباید به هر کس اعتماد کرد چرا که عده ای در هیاهوی سیاسی خود را گم می کنند و اسم آن را نیز شگردهای سیاسی می گذارند در حالی که مگر شگرد سیاسی می گوید که می توان انقلاب را زیر سوال برد و یا به خانواده شهدا توهین کرد.

امام جمعه موقت میاندوآب گفت: امروز مسئولان وظیفه دارند تا پشت سر رهبری معظم انقلاب حرکت کرده و به جای نظریه پردازی و تئوری پردازی های بی اساس در مسائل انقلاب و نظام به وظایف خود در چهارچوب قانون عمل کنند.

وی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان و با تاکید بر حمایت از تولید داخلی و با بیان اینکه اعتماد به دشمن، ساده لوحی است، تصریح کرد: نباید در مسائل سیاسی، فریب سیاستمداران غرب گرا و لیبرال و کسانی که می خواهند کشور و ملت را وابسته کنند، بخوریم.

کوثری هم چنین با اشاره به سالروز وفات حضرت زینب کبری(س)، افزود: حضرت زینب کبری(س) با ایستادگی و صبر و بردباری به ما درس مقاومت دادند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود