یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

رئیس مرکز بهداشت میاندوآب خبر داد:

پلمپ ۱۵ واحد غیربهداشتی در اجرای طرح سلامت نوروزی در میاندوآب

رئیس مرکز بهداشت شهرستان میاندوآب گفت: در اجرای طرح تشدید بهداشت محیط ویژه نوروز در میاندوآب، ۱۵ واحد غیر بهداشتی پلمپ شد. ...

به گزارش زرین خبر، طهماسب غفاری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به آغاز اجرای طرح سلامت نوروزی از ۲۰ اسفند ماه اظهار کرد: طرح تشدید سلامت نوروزی از  ۲۰ اسفند ۹۷ و تا ۱۵ فروردین ۹۸ اجرا شده و واحد بهداشت محیط بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی نظارت می کند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان میاندوآب افزود: در راستای اقداماتی مانند نظارت بر بهداشت اماکن و مراکز تهیه مواد غذایی، بهداشت آب، پایانه مسافربری، اماکن متبرکه و مساجد، سرویس‌های بهداشتی عمومی، استخرها و مراکز عرضه، نمایشگاه‌های بهاره و نمونه‌برداری آب و مواد غذایی، جایگاه‌های سوخت،  هتل‌ها و رستوران ها نظارت می شود.

وی گفت: از ابتدای آغاز این طرح در میاندوآب، واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان میاندوآب ۴۹۷ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، ۸۷ مورد بازدید از اماکن عمومی و ۳۲ مورد بازدی از اماکن بین راهی انجام داده است.

غفاری تصریح کرد: در این زمینه ۱۱۴ مرکز و اماکن متخلف به مراکز قضایی و دادگاه معرفی و ۱۵ واحد متخلف و ۲ واحد بین راهی متخلف پلمپ شده است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان میاندوآب اظهار کرد: در راستای این طرح مقدار یک هزار و ۵۴۶ کیلوگرم مواد غذایی غیربهداشتی نیز کشف و معدوم شده است.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، ۱۳۷ مورد بازدید از بازارهای دواب و بازارهای روز انجام گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود