یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

سبد عیدانه بین ۲۱۶۰خانوار مددجوی کمیته امداد میاندوآب توزیع شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب از توزیع سبد عیدانه بین دو هزار و 160 خانوار مددجوی کمیته امداد در این شهرستان خبر داد. ...

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به تهیه سبد کالای عیدانه برای نیازمندان، گفت: این سبد کالای عیدانه با کمک خیرین و نیکوکاران میاندوآبی تهیه و در بین مددجویان این شهرستان تا قبل از آغاز سال جدید توزیع می شود.

وی با بیان اینکه این سبد عیدانه شامل میوه، شیرینی و آجیل و البسه  بود، اظهار کرد: کار توزیع این سبد کالای عیدانه بین دو هزار و ۱۶۰ خانوار بی بضاعت و نیازمند تحت پوشش کمیته امدادامام خمینی(ره) میاندوآب و مراکز نیکوکاری آغاز شده و تا قبل از تحویل سال در مناطق مختلف توزیع می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود:برای تهیه این سبد کالایی در مجموع به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان توسط ستاد خیرین کمیته امداد میاندوآب و مراکز نیکوکاری هزینه شده است.

بخشی  با تقدیر و تشکر از کمک های مردمی و خیرین در یاری این نهاد برای کمک به محرومان گفت: از اقشار مختلف مردم و خیرین می خواهیم تا همچنان ایتام و خانواده های بی بضاعت را فراموش نکرده و آنها را از اعطای کمک های مادی و معنوی خود بی بهره نکنند.

وی تصریح کرد:  همه ما وظیفه داریم که در خدمت نیازمندان باشیم و امیدواریم مانند همیشه که  خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یارو مددکار ما بوده اند و در جهت رفع نیازهای محرومان و شاد کردن دل‌های نیازمندان و اقدامات خداپسندانه و نیک حرکت کرده اند، در آینده نیز در کنار ما باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود