دوشنبه خرد ۰۶ ۱۳۹۸

Monday 27 May 2019

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

مسائلی که در مراجعات مردمی می بینم، برایم عذاب آور است/ باید برنامه ریزی مناسبی برای رفع بیکاری انجام شود

فرماندار میاندوآب گفت: اشتغال زمینه فقر را از بین می برد و باید در سطح کلان برنامه ربزی مناسبی برای حل بیکاری انجام گیرد تا بر بیکاری غلبه کنیم. ...

به گزارش زرین خبر، مهدی قهرمانی امروز در دیدار و تجلیل از خبرنگاران در میاندوآب با تاکید بر اینکه باید دست به دست هم دهیم تا این شهرستان را به جایگاه واقعی اش برسانیم، اظهار کرد: هر جا وحدت حاکم باشد در آنجا شاهد موفقیت و توسعه خواهیم بود.

فرماندار میاندوآب افزود: هیچ کس از اختلاف نتیجه نگرفته است و عقب ماندگی و پسرفت نتیجه اختلاف است.

وی با بیان اینکه در مدت مسئولیت خویش در فرمانداری میاندوآب با برخی مسائل روبرو شده که عذاب آور است و بارها از خودم پرسیده ام که چرا این مسئولیت را قبول کرده ام، گفت: بیکاری و فقر دو موضوعی هستند که در مراجعات مردمی بیشتر با آن روبرو می شویم.

قهرمانی با اشاره به اینکه این مشکلات تنها مختص میاندوآب نیستند، تصریح کرد: مسئولیت فرمانداری به دلیل برخی مسائل حاشیه ای که وجود دارد، در این موقعیت و زمان خیلی سخت است.

فرماندار میاندوآب اظهار کرد: برخی مسائل که امروز باب شده اصلا برایم اهمیتی ندارد چرا که هر نوع رفتار کنی قطعا عده ای حرف خود را می زنند.

وی به ایجاد اختلاف توسط دشمنان اشاره کرد و گفت: هدف دشمن ایجاد اختلاف، مشکل آفرینی و بدبین کردن مردم نسبت به نظام است.

قهرمانی تصریح کرد: اگر می خواهیم دشمن به اهداف خود دست نیابد باید وحدت خود را حفظ کنیم.

فرماندار میاندوآب در ادامه بر اهمیت فرهنگ سازی اشاره کرد و افزود: برخی بدعت های غلط که در جامعه وجود دارد را می توان با فرهنگ سازی اصلاح کرد.

وی هم چنین در پایان با اشاره به اینکه بیکاری عامل اصلی فقر است، اظهار کرد: اشتغال زمینه فقر را از بین می برد و باید در سطح کلان برنامه ربزی مناسبی برای حل بیکاری انجام گیرد تا بر بیکاری غلبه کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود