دوشنبه خرد ۰۶ ۱۳۹۸

Monday 27 May 2019

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

باید در صدور مجوز واحدهای تولیدی به عرضه و تقاضا توجه شود/ برخی اوقات می گوییم از تولیدکننده حمایت می شود ولی اینگونه نیست

فرماندار میاندوآب گفت:متاسفانه در برخی اوقات می گوییم از تولیدکننده حمایت می شود ولی اینگونه نیست. ...

به گزارش زرین خبر، مهدی قهرمانی امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی میاندوآب که در محل این شهرک برگزار شد، اظهار کرد: حمایت های لازم از واحدهای تولیدی و صنعتی در دستور کار قرار دارد.

فرماندار میاندوآب با بیان اینکه برنامه ریزی های لازم جهت بازدید از واحدهای تولیدی و بررسی مشکلات آنها بر اساس هماهنگی مدیران واحدها در شهرک صنعتی انجام می گیرد، افزود: تا حد توان مشکلات را پیگیری و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

وی با تاکید بر اینکه باید از تولید کننده حمایت لازم انجام گیرد، گفت: متاسفانه در برخی اوقات می گوییم از تولیدکننده حمایت می شود ولی اینگونه نیست.

قهرمانی تصریح کرد: وقتی واحدی راکد می شود در واقع سرمایه ای که در آنجا سرمایه گذاری شده است، راکد مانده است.

فرماندار میاندوآب با تاکید بر کارشناسی بودن موضوعات، اظهار کرد: باید کارهای ما کارشناسی شده باشند تا دچار مشکل شویم و در صدور مجوزها دقت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید عرضه و تقاضا هماهنگ باشند، افزود: متاسفانه برخی اوقات به تقاضا توجه نمی شود و همین امر سبب برخی مشکلات در سطح کشور می شود.

قهرمانی با اشاره به اینکه عدم توجیهی بودن سیب راکد شدن برخی واحدها می شود، تصریح کرد: اینکه گفته می شود ۴۱ واحد در شهرک صنعتی میاندوآب غیرفعال است یعنی در واقع میلیاردها سرمایه که هیچ بازدهی ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود