جمعه تیر ۲۸ ۱۳۹۸

Friday 19 Jul 2019

اخبار برگزیده

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

اصلاحاتی از لحاظ مالی در طرح تحول سلامت در حال انجام است/ طرح تحول سلامت با قوت ادامه می یابد

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اجرای طرح تحول سلامت به عنوان مطالبه اصلی مردم با قوت ادامه می یابد. ...

به گزارش زرین خبر، ایرج حریرچی در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه بازدید از بیمارستان های میاندوآب، اظهار کرد: همانطور که رئیس جمهور و وزیر جدید بهداشت تاکید کرده اند، اجرای طرح تحول سلامت به عنوان مطالبه اصلی مردم با قوت ادامه می یابد.

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: این طرح از لحاظ اینکه به مردم از لحاظ مالی در خدمات بهداشتی و درمانی فشار نیاید، دسترسی مردم به خدمات باکیفیت و حضور پزشکان مورد نیاز عمومی و متخصص در نقاط مختلف کشور، ادامه می یابد.

وی با بیان اینکه البته اصلاحاتی از لحاظ مالی در طرح تحول سلامت در حال انجام است، گفت: به دنبال تاکید وزیر جدید بهداشت علاوه بر اهداف طرح تحول سلامت، پنج هدف عمده دیگر نیز در رابطه با نظام سلامت دنبال می شود.

حریرچی تصریح کرد: اجرای پزشک خانواده، نظام ارجاع، ارجاع پرونده الکترونیک سلامت برای همه ایرانیان، اجرای راهنمای بالینی و تغییر روش پرداخت از روش کارانه ای فعلی به روش پرداخت به صورت گروههای تشخیصی مرتبط که یک روش جدید در دنیا است، در کنار اهداف تحول سلامت دنبال می شوند.

وی هم چنین با اشاره به بازدید دوره ای از شهرهای مختلف، گفت: می توان با برنامه ریزی لازم و مناسب، میاندوآب را علاوه بر قطب درمان در جنوب آذربایجان غربی، به عنوان قطب درمانی برای منطقه و شهرهای همجوار نیز تبدیل کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود