جمعه تیر ۲۸ ۱۳۹۸

Friday 19 Jul 2019

اخبار برگزیده

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب خبر داد؛

فعالیت ۸ صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در میاندوآب

 معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: هم اکنون در میاندوآب هشت صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی با ۲۲۸ نفر عضو و اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیون تومان  در حال فعالیت هستند. ...

به گزارش زرین خبر، علی دیانتی امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه تولیدات و توانمندی های اعضاء صندوق های اعتبارات خرد زنان روستایی در چهاربرج اظهار کرد: زنان روستایی ۵۰ درصد جمعیت روستاها را به خود اختصاص داده اند و به منظور رونق اقتصاد خانوارهای روستایی، باید از پتانسیل و ظرفیت این قشر از جامعه نیز استفاده و برای اشتغال و فعالیت آنان در عرصه تولید برنامه ریزی کرد.

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب با اشاره به فعالیت صندوق های اعتباری خرد زنان روستایی در این شهرستان، افزود: هم اکنون در میاندوآب هشت صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی با ۲۲۸ نفر عضو و اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیون تومان  در حال فعالیت هستند.

وی به اهمیت کشاورزی اشاره کرد و گفت: مسیر توسعه و پیشرفت همه کشورهای توسعه یافته از بخش کشاورزی عبور می کند چرا که مواد اولیه مورد نیاز بخش صنعت در بخش کشاورزی تولید می شود.

دیانتی با تاکید بر اینکه برای توسعه و پیشرفت کشور باید بخش کشاورزی مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: اگر بخش کشاورزی توانمند شود تغذیه انسانها سالم خواهد شد و انسان هاي سالم، صاحب اندیشه های خلاق و پویایی هستند که منجر به توسعه و تعالی جوامع بشری می شود.

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب اظهار کرد: این نمایشگاه در ۲۲ غرفه شامل گلیم و فرش، عرقیات گیاهی، گل های زینتی و دارویی، انواع ترشی و مربا، خشکبار، فراورده های لبنی، نان و شیرینی های خانگی، تراریوم و انواع صنایع دستی زنان روستایی، به مدت دو روز برای بازدید عموم دایر است.

هم چنین سهندعلی ستاری بخشدار بخش مرحمت آباد نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: هدف از برپایی نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی توسعه اشتغالزایی ومعرفی پتانسیل ها و توانمندی های منطقه و خودکفایی خانوارهاي روستایی است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود