جمعه تیر ۲۸ ۱۳۹۸

Friday 19 Jul 2019

اخبار برگزیده

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی:

 فرمانداران سند توسعه شهرستان مربوطه را تدوین کنند/چینی ها در آذربایجان غربی سرمایه گذاری می کنند

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی گفت: فرمانداری ها می توانند با کمک نخبگان شهرستان، سند توسعه ای را تدوین کنند. ...

به گزارش زرین خبر، رضا حسینی امروز در مراسم افتتاح پروژه های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی به مرحله بلوغ رسیده و برای ۴۰ سال های بعدی برنامه ریزی می کند و در همه بخش ها شاهد توسعه و پیشرفت هستیم.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی افزود: ما امروز در حوزه علم و فناوری حرفی برای گفتن داریم و در سایه رهبری مدبرانه انقلاب، به پیش می رویم و در منطقه اثرگذار هستیم.

وی با بیان اینکه امروز ایران، حرف نخست قدرت های دنیا شده است، گفت: علی رغم همه چالش ها، ما امروز با اتحاد و مدیریت و دوراندیشی رهبر انقلاب به راه پرفروغ خود ادامه می دهیم.

حسینی در ادامه با اشاره به وضعیت آذربایجان غربی و با بیان اینکه بستر خوبی برای سرمایه گذاری در استان فراهم است ، تصریح کرد: می توان با برنامه ریزی در عرض سه سال آذربایجان غربی را به سطح متوسط کشوری رساند.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی اظهار کرد: در یک سال گذشته به سمت جلب اعتماد سرمایه گذاری حرکت کرده و در این راستا پای سه سرمایه گذار خارجی از جمله چینی ها به اقتصاد آذربایجان غربی باز شده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه هر فرمانداری موظف است یک سند توسعه برای شهرستان مربوطه تهیه کند، افزود: فرمانداری ها می توانند با کمک نخبگان شهرستان، سند توسعه ای را تدوین کنند و ما نیز ویرایش این سند و جمع بندی نهایی به آنها کمک کنیم.

رسول انتظار مهدی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: در طرح تحول سلامت از سال ۱۳۹۴ مقرر بود که ۵۳۳ باب فضای بهداشتی و درمانی در سطح استان احداث شود که تاکنون حدود ۳۸۰ واحد ساخته شده و مابقی نیز یا در حال احداث و تکمیل است و برای برخی نیز به علت نبود زمین با مشکل مواجه هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود