شنبه فرو ۳۱ ۱۳۹۸

Saturday 20 Apr 2019

اخبار برگزیده

فرمانده انتظامی میاندوآب:

کشف ۱۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در میاندوآب در یک ماه گذشته

فرمانده انتظامی میاندوآب

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: در حدود یک ماه گذشته با اقدامات انجام گرفته، بیش از 14 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شده است. ...

به گزارش زرین خبر، سرهنگ حسن شیخ نژاد امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان میاندوآب با اشاره به اقدامات پلیس در سطح شهرستان در حدود یک ماه گذشته، اظهار کرد: در حدود یک ماه گذشته در راستای مبارزه با سوداگران مرگ ۱۵طرح در زمینه پاکسازی نقاط آلوده، کنترل محورهای مواصلاتی و ارتقا امنیت اجتماعی اجرا شد.

شیخ نژاد افزود: در این مدت با اقدامات انجام گرفته، بیش از ۱۴کیلو و ۲۵۳ گرم انواع مواد مخدر در شهرستان میاندوآب کشف شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: در حدود یک ماه گذشته در شهرستان میاندوآب تعداد دو نفر قاچاقچی و ۳۰نفر توزیع کننده مواد مخدر  دستگیر و به دادسرا معرفی شده اند.

وی تصریح کرد: تعداد ۱۱۲ نفر معتاد نیز در این مدت در میاندوآب جمع آوری و به دادسرا و مراکز درمانی معرفی شدند.

شیخ نژاد اظهار کرد:  در این مدت تعداد ۹ دستگاه خودرو و موتور سیکلت در زمینه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان توقیف شده اند.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: برپایی کلاس آموزشی پیشگیری در مساجد، سطح ادارات، دانشگاه ها و مدارس از جمله اقداماتی بوده که در یک ماه گذشته و در طول سال در شهرستان میاندوآب به مرحله اجرا در می آیند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود