کد خبر: 278930

تاریخ انتشار: دی ۲۰, ۱۳۹۷

اجرای ویژه برنامه ۱۰ شب،۱۰ مسجد در دهه مبارک فجر

رئیس کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در میاندوآب گفت: ویژه برنامه ۱۰شب – ۱۰ مسجد  با محوریت گفتمان انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر در میاندوآب برگزار می شود.

آرش قنبری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه مسجد از مهمترین نهادهای جامعه اسلامی به شمار می آید، اظهار کرد: مسجد نقطه شروع نهضت امام راحل و قیام و خروش مردم است.

مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در میاندوآب افزود: پیوند مسجد و انقلاب پیوندی ناگسستنی و همیشگی است چرا که مسجد پایگاه عبادت و سیاست و مظهر آمیختگی دنیا و آخرت است.

وی گفت: مسجد نقش سرنوشت ساز و پر رنگی در شکل گیری و تداوم تاریخ انقلاب اسلامی داشته و در هشت سال دفاع مقدس دوران سازندگی و سایر برهه های انقلاب نیز مسجد خط مقدّم تصمیم گیری، مشارکت مردمی و طرح و نظر بوده است.

قنبری تصریح کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای برپایی ویژه برنامه های مختلف در مساجد برای گروه های مردمی بوده و بهترین فرصت برای انعکاس خدمات نظام اسلامی به مردم، بیان پیشرفت ها و موفقیت های کشور است.

مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در میاندوآب به برگزاری جلسه کمیته مساجد و تشکل های دینی اشاره و اظهار کرد:به منظور فراهم سازی زمینه حضور و مشارکت انجمن های اسلامی، هیأت مذهبی و فراهم سازی حضور و مشارکت نمازگزاران و فراهم سازی زمینه حضور و مشارکت چهره های ممتاز قرآنی در صحنه های مختلف انقلاب و نظام، این کمیته تشکیل و برنامه های این ایام بررسی شد.

وی گفت: اجرای ویژه برنامه ۱۰شب – ۱۰ مسجد  با محوریت گفتمان انقلاب و مراسم های ویژه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همایش تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی ایرانی- اسلامی ، بصیرت افزایی و محافل انس با قرآن کریم و برگزاری طرح تلاوت نور و مسابقات قرآنی مدهامتان در کانون های مساجد و همایش فعالان فرهنگی، قرآنی و همایش نقش هیأت مذهبی و مساجد و مادحین و ذاکرین و نقش آنان در ایجاد تداوم انقلاب و دیدار با خانوده های شهدا و زیارت مزار شهدای گمنام از جمله برنامه های این کمیته به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در میاندوآب است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…