یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

زن باردار میاندوآبی از برف و کولاک نجات یافت

 مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از نجات زن باردار در روستای صعب العبور 'گوزلوی قره داغ' میاندوآب با تلاش عوامل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از محاصره برف خبر داد. ...

به گزارش زرین خبر، سهراب حیدری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه اسامی زنان باردار در مناطق صعب العبور و برفگیر این شهرستان از قبل مشخص بوده و امروز به علت بارش برف و کولاک و صعب العبور بودن مسیر روستا، این زن باردار پس از ۶ ساعت تلاش بی وقفه توسط گروه درمانی مرکز بهداشت و با همکاری راهداران به بیمارستان فاطمه زهرا (س) میاندوآب منتقل و تحت نظر پزشکان مربوطه در بخش زنان و زایمان قرار گرفت.

مدیرشبکه بهداشت و درمان میاندوآب با اشاره به فراهم شدن مکان اسکان برای بانوان باردار روستاهای مناطق کوهستانی و صعب العبور این شهرستان، گفت: این مکان ها در ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان فاطمه زهرا (س) ایجاد شده و به تمام امکانات رفاهی مجهز می باشد.

وی گفت: در روستاهای مناطق صعب العبور به ویژه در بخش باروق که در مواقع بارش برف، امکان تردد و رفت و آمد به آنها با مشکل مواجه می باشد زنانی که موعد زایمان آنها نزدیک شده در این مکان ها اسکان می یابند و تمهیدات لازم برای همراه یکی از اعضای خانواده با بانوان باردار در این مکان ها نیز پیش بینی شده است.

گفتنی است روستای ‘گوزلوی قره داغ’ از توابع بخش باروق و در ۱۰۰ کیلومتری میاندوآب واقع شده که با بارش برف راه دسترسی به این روستا بسته و موضوع تردد را برای اهالی آن مشکل می کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود