پنج شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۸

Thursday 18 Jul 2019

اخبار برگزیده

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی اعلام کرد:

پرداخت ۲۶۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در آذربایجان غربی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: تا امروز 261میلیارد تومان در زمینه اشتغال پایدار روستایی پرداخت کرده و رتبه چهار کشوری را دراین مورد داریم. ...

به گزارش زرین خبر، رضا نقی زاده امروز در جمع مدیران کل و روسای بانک ها در فرمانداری میاندوآب در سخنانی اظهار کرد: بدون احتساب منطقه آزاد ماکو از ابتدای امسال بیش از ۱۵ هزار اشتغال زایی در استان ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با بیان اینکه در زمینه اشتغال پایدار روستایی ۱۹۸ میلیارد تومان اعتبار تخصیصی استان بوده است، افزود: تا امروز ۲۶۱میلیارد تومان در این زمینه پرداخت کرده و رتبه چهار کشوری را دراین مورد داریم.

وی با اشاره به اینکه کل پرداختی استان تا امروز ۱۳۲ درصد بوده است، افزود: میزان پرداختی در شهرستان میاندوآب نیز ۷۷ درصد است که باید افزایش یافته و به ۱۰۰ درصد برسد.

نقی زاده تصریح کرد: جهاد کشاورزی با ۶۲/۵ درصد نسبت به کل پرداختی ها و ۸۳ درصد نسبت به کل استان بیشترین جذب اعتبارات را در استان دارد و صنعت ، معدن و تجارت در رتبه دوم قرار دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی افزود: در زمینه اشتغال فراگیر نیز بانک رفاه با ۱۲۹ درصد پرداختی، رتبه نخست استان را داشته و بانک ملی و صادرات در رتبه های بعدی هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود