پنج شنبه خرد ۰۲ ۱۳۹۸

Thursday 23 May 2019

اخبار برگزیده

فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد:

کشف ۶۱۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در میاندوآب در هشت ماه گذشته

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: در هشت ماه گذشته با اقدامات انجام گرفته، بیش از 615 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شده است. ...

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر  با اشاره به اقدامات پلیس در سطح شهرستان در هشت ماه گذشته، اظهار کرد: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ در هشت ماه گذشته طرح هایی در زمینه پاکسازی نقاط آلوده، کنترل محورهای مواصلاتی و ارتقا امنیت اجتماعی اجرا شد.

شیخ نژاد افزود: در این مدت با اقدامات انجام گرفته، بیش از ۶۱۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان میاندوآب کشف شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: در هشت ماه گذشته در شهرستان میاندوآب تعداد۲۴۰ نفر توزیع کننده مواد مخدر  دستگیر و به دادسرا معرفی شده اند.

وی تصریح کرد: تعداد ۷۹۶ نفر معتاد نیز در این مدت در میاندوآب جمع آوری و به دادسرا و مراکز درمانی معرفی شدند.

شیخ نژاد اظهار کرد:  در هشت ماه گذشته در زمینه مبارزه با مواد مخدر تعداد ۶۴ دستگاه خودرو و موتور سیکلت در شهرستان توقیف شده اند.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: برپایی کلاس آموزشی پیشگیری در مساجد، سطح ادارات، دانشگاه ها و مدارس از جمله اقداماتی بوده که در طول سال در شهرستان میاندوآب به مرحله اجرا در می آیند.

وی با تاکید بر اینکه نباید از موضوع مواد مخدر و تاثیرات آن بر جامعه به راحتی گذشت، گفت: باید در مبارزه با این آسیب اجتماعی که به دنبال منحرف کردن جوانان ما است، همه احساس مسئولیت کرده و با آن مقابله کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود