پنج شنبه خرد ۰۲ ۱۳۹۸

Thursday 23 May 2019

اخبار برگزیده

امام جمعه میاندوآب:

دانشجویان باید در فراگیری روحیه انقلابی و جنبش نرم افزاری نقش آفرینی کنند/۱۶ آذر تبلور عینی خیزش دانشجویی در برابر استکبار است/ جنبش دانشجویی موتور محرک تحقق تمدن اسلامی است

امام جمعه میاندوآب

امام جمعه میاندوآب گفت:۱۶ آذر روز نماد استکبارستیزی دانشجویان و تبلور عینی خیزش دانشجویی در برابر استکبار و استبداد است. ...

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به ۱۶ آذر روز دانشجو، اظهار کرد:۱۶ آذر تبلور عینی خیزش دانشجویی در برابر استکبار جهانی و استبداد است.
امام جمعه میاندوآب به رسالت ها و ماموریت های جنش دانشجویی اشاره کرد و گفت: خیزش جنبش دانشجویی از ۱۶ آذر۳۲ علیه استکبار شروع شده و تا به امروز ادامه دارد.
وی با تاکید بر داشتن روحیه انقلابی در دانشجویان، افزود: دانشجویان باید ادامه دهنده راه کسانی باشند که شعار عدالت خواهی و استکبار ستیزی سر دادند.
حسن زاده به رسالت های انقلابی جنبش دانشجویی اشاره و تصریح کرد: دانشجویان باید در فراگیری گفتمان انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده و به وظیفه خود عمل کنند.
امام جمعه میاندوآب افزایش بصیرت و سطح آگاهی سیاسی و دینی را دیگر رسالت جنبش دانشجویی عنوان کرد و گفت: دانشجویان باید تحلیل سیاسی داشته و مواضع به هنگام و انقلابی داشته باشند.
وی اظهار کرد: تبیین و آگاهسازی جامعه از دیگر رسالت های جنبش دانشجویی است که دانشجویان باید به آن عمل کنند.
حسن زاده فسادستیزی و مطالبه گری عدالت را از رسالت های مهم دانشجویان برشمرد و افزود: دانشجویان باید ادامه دهنده راه کسانی باشند که شعار عدالت خواهی و استکبار ستیزی سر دادند.
امام جمعه میاندوآب بر لزوم میدانداری دانشجویان در جنبش نرم افزاری تاکید و تصریح کرد: جنبش دانشجویی موتور محرک تحقق تمدن اسلامی است.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود