پنج شنبه خرد ۰۲ ۱۳۹۸

Thursday 23 May 2019

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

مبارزه با اعتیاد باید اجتماعی شود/ باید باتدبیر و برنامه بود و نباید همیشه آیه یاس بخوانیم

فرماندار میاندوآب گفت: مبارزه با اعتیاد باید اجتماعی شود و رویکرد اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر داشته باشیم. ...

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر که در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش میاندوآب برگزار شد، اظهار کرد: جلسات باید نتیجه دهد و اینگونه نباشد که تنها همدیگر را متهم کنیم.

فرماندار میاندوآب با اشاره به اینکه همه می توانند با پول مدیریت کنند، افزود: مدیران باید بتوانند مدیریت بدون پول داشته و تدابیری بیاندیشند و دور اندیش باشند.

وی با بیان اینکه مسئولین باید مشکلات خود را مطرح کنند و ما نیز انتقادپذیر هستیم، گفت: باید توام با صداقت و اخلاص و با برنامه ریزی حرکت کرد و نباید همیشه آیه یاس بخوانیم.

امیری در ادامه با اشاره به اینکه همه باید در قبال مبارزه با مواد مخدر احساس مسئولیت کنند، تصریح کرد: اعتیاد بلای خانمان سوز است و فرد معتاد نه تنها به خود و خانواده اش بلکه به جامعه آسیب می زند.

فرماندار میاندوآب با تاکید بر اینکه مبارزه با اعتیاد باید اجتماعی شود، اظهار کرد: باید رویکرد اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر داشته باشیم و در این راه می توانیم از ظرفیت خیرین که در بخش های مختلف فعالیت دارند، استفاده کنیم.

وی هم چنین با اشاره به معضل تکدی گری در سطح شهر، افزود: باید با تکدی گری که یکی از آسیب های اجتماعی و معضلات است، مبارزه کرد.

امیری در پایان بر لزوم احساس مسئولیت توسط مسئولان و عمل به وظایف خوش تاکید کرد و گفت: ما باید ادامه دهنده راه شهدا بوده و به وظایف خویش به نحو احسن عمل کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود