پنج شنبه خرد ۰۲ ۱۳۹۸

Thursday 23 May 2019

اخبار برگزیده

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان میاندوآب:

خانواده زندانیان در میاندوآب ۶۹۰ میلیون ریال حمایت مالی شدند

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان میاندوآب گفت: از ابتدای امسال ۶۹۰ میلیون ریال توسط انجمن حمایت زندانیان میاندوآب برای حمایت از خانواده زندانیان در زمینه های مختلف هزینه شده است. ...

به گزارش زرین خبر، محمد قاسمیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای حمایت از خانواده زندانیان، ۱۲۰ میلیون ریال عیدانه در عید نوروز به تعداد ۱۳۵ خانواده زندانیان به ازای هر نفر ۹۰۰ هزار ریال پرداخت شد.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان میاندوآب افزود: به مناسبت نیمه شعبان نیز برای ۱۰۵ خانواده زندانی به ازای هر نفر ۹۵۰ هزار ریال در مجموع مبلغ یکصد میلیون ریال پرداخت شده است.

وی با اشاره به اهدای سبدکالایی در ماه مبارک رمضان به خانواده زندانیان، گفت: در ماه مبارک رمضان امسال برای ۱۰۰ خانواده زندانی سبد کالا شامل برنج، روغن، ماکارونی و خرما به ارزش یک میلیون ریال و در مجموع یکصد میلیون ریال توزیع شد.

قاسمیان تصریح کرد: در عید سعید قربان نیز برای یکصد خانواده زندانی مبلغ ۷۰ میلیون ریال و به ازای هر خانواده ۷۰۰ هزار ریال وجه نقد مساعدت شده است.

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان میاندوآب اظهار کرد: در آغاز سال تحصیلی نیز برای ۱۴۰ فرزند زندانی به هر نفر یک میلیون و ۱۰۰ هزار ریال و در مجموع ۱۵۴ میلیون ریال به منظور تهیه نوشت افزار، بسته فرهنگی و لباس مدارس مساعدت شده است.

وی با اشاره به اینکه مبلغ ۳۰‌ میلیون ریال نیز بابت هزینه های درمانی و بستری زندانیان و خانواده های آنان صرف شده است، گفت: در دو ماه اخیز نیز ۱۱۵ میلیون ریال در زمینه های مختلف به خانواده های زندانیان زندان میاندوآب مساعدت شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود