پنج شنبه خرد ۰۲ ۱۳۹۸

Thursday 23 May 2019

اخبار برگزیده

برگزاری اردوی جهادی در قالب “میزخدمت” در میاندوآب/ تصاویر

اردوی جهادی یک روزه "میز خدمت" در روستای یاستی کند شهرباروق مياندوآب برگزار شد. ...

به گزارش زرین خبر، این اردوی یک روزه امروز به همت بسیج ادارات و کارمندی ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب و با حضور روسای ادارات دامپزشکی، جهاد کشاورزیٰ مخابرات،رئیس مخابرات وکارشناسانی از اداره آب وفاضلاب روستایی وجهاد کشاورزی و تعدادي از ادارات در روستای یاستی کند بخش باروق برگزار شد.

به گفته مسئول حوزه ادارات و کارمندی ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب به خبرنگار ما این اردوی یک روزه در راستای محرومیت زدایی ورسیدگی به مشکلات روستائیان در روستای یاستی کند برگزار می شود.

یحیی بنایی اظهار کرد: در این اردوی یک روزه در روستای یاستی کند تصمیماتی بنا به درخواست روستائیان این روستا و روستاهای اطراف و در راستای رسیدگی به مشکلات آنها اتخاذ شد.

وی افزود:اختصاص واکسن هاري توسط دامپزشکی به چهار روستا، تحویل ۱۰۰تن کود سفید سهمیه ای به پنج روستا توسط جهاد کشاورزی، بررسی میزان سطح آب چشمه دو روستا به منظور احداث مخزن آب و لوله کشی توسط آب وفاضلاب روستایی، اولویت دهی در لوله گذاری خط فیبر نوری روستای یاستی کند وحومه در صورت حفاری زمین به مساحت ۱۰ کیلومتر از طریق بسیج سازندگی سپاه میاندوآب و توسط اداره مخابرات از جمله تصمیماتی بود که در این اردوی یک روزه اتخاذ شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود