شنبه فرو ۳۱ ۱۳۹۸

Saturday 20 Apr 2019

اخبار برگزیده

امام جمعه میاندوآب:

دشمنان به دنبال سیاه نمایی و عملیات روانی با موضوع تحریم ها هستند/ کتاب و کتابخوانی، جایگزین فضای مجازی شود/ ترامپ یزید زمانه است/ هرگز تسلیم دشمنان نمی شویم

امام جمعه

امام جمعه میاندوآب گفت: دشمنان برنامه هایی را در راستای سیاه نمایی و جنگ روانی دستور کار قرار دارند و با امپراطوری رسانه ای خود آنها را دنبال می کنند. ...

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به اینکه دشمنان برنامه هایی را در دستور کار قرار دارند و با امپراطوری رسانه ای خود آنها را دنبال می کنند، اظهار کرد:  باید نقشه و توطئه دشمنان را فهمید تا در زمین دشمن بازی نکرد و نقشه های دشمن را بی اثر کرد و خنثی ساخت.

امام جمعه میاندوآب افزود: دشمنان در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی و امپراطوری رسانه ای خود مانند بی بی سی و ایران اینترنشنال با همراهی منافقین و… اهداف یکسانی را برای خود مشخص کرده و با عملیات روانی در راستای دست یابی به اهداف خود تلاش می کنند.

وی با بیان اینکه برجسته کردن آثار تحریم های جدید آمریکا علیه ایران یکی از برنامه های دشمنان بوده است، گفت: دشمنان مدت هاست که با عملیات روانی در امپراطوری رسانه ای خود بر طبل ناامیدی مردم و پایان انقلاب اسلامی می کوبند.

حسن زاده با اشاره به اینکه بزرگنمایی آثار تحریم های بر اقتصاد و مردم ایران یکی از راهبردها و اهداف دشمنان است که بر روی آن کار می کنند، تصریح کرد: آمریکا و دشمنان این را بدانند که ما گرسنه می مانیم ولی سرذلت خم نمی کنیم و آتش به جان آنها می اندازیم.

امام جمعه میاندوآب به موضوع رد CFT در شورای نگهبان اشاره کرد و گفت: حمله به شورای نگهبان به بهانه رد لایحه CFT با ۲۰ دلیل را نیز در کنار سایر موضوعات در دستور کار خود قرار داده اند و این را بهانه جدیدی برای حمله به شورای نگهبان قرار داده اند.

وی با بیان اینکه راهبرد دیگر دشمنان، متهم کردن مسئولین به فساد و سومدیریت به بهانه مشکلات اقتصادی و معیشتی است، اظهار کرد: ما نمی گوییم مشکلات نداریم ولی مسئولان پاکدست و خدمتکاری داریم که تعداد آنها خیلی بیشتر از مسئولان بی کفایت است.

حسن زاده القای نقض گسترده حقوق شهروندی در ایران را دیگر راهبرد دشمنان عنوان کرد و افزود: دشمنان به دنبال سیاه نمایی هستند، چرا که هیچ حکومتی به اندازه جمهوری اسلامی به حقوق شهروندی توجه نمی کند.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه دشمنان با امپراطوری رسانه ای به دنبال عوض کردن جای حق و باطل و شهید و جلاد هستند، تصریح کرد: آنها از نقض حقوق شهروندی حرف می زنند در حالی که خودشان بزرگترین ناقض حقوق شهروندی هستند.

حسن زاده با اشاره به اینکه دشمنان در امپراطوری رسانه ای خود به دنبال متهم کردن ایران به حمایت از تروریسم هستند، افزود: قصه امروز ما نیز همان قصه زمان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است که امام حسین(ع) را خارجی خواندند و یزید ملعون را امیرالمومنین و امروز نیز همان دشمنان سردار سلیمانی ها را تروریست می خوانند و ترامپ ها را مدافع حقوق بشر.

وی با تاکید بر اینکه ما مدافع مظلومین و محرومان هستیم، اظهار کرد: آیا مردم مظلوم یمن وفلسطین که از حق خود دفاع می کنند تروریست هستند یا ولیعهد ملعون و خائن عربستان سعودی که حتی به یک خبرنگار مخالف خود نیز رحم نمی کند.

خطیب نماز جمعه میاندوآب تصریح کرد: دشمنان این را بدانند که ملت ایران اسلامی زیر پرچم ولایت با قاطعیت در دفاع از انقلاب خود تا آخرین قطره خون ایستاده و تسلیم دشمنان نمی شوند.

امام جمعه میاندوآب به فرارسیدن ماه ربیع الاول اشاره کرد و گفت: ربیع الاول، بهار ماه ها و اول ربیع الاول مصادف با سالروز هجرت حضرت رسول اکرم(ص) از مکه به مدینه و لیله المبیت است.

وی هم چنین با اشاره به روز کتاب و کتابخوانی، اظهار کرد: باید فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه ترویج و گسترش یابد.

حسن زاده افزود:به مردم توصیه می کنیم تا به جای اتلاف وقت در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، به کتابخوانی روی آورده و کتاب مطالعه کنند چرا که کتاب اندیشه انسان را توسعه می دهد.

وی به معیارهای شناخت حق و باطل اشاره و تصریح کرد: یکی از مهم ترین و مشکل ترین امتحانات الهی در زندگی آدمی، تشخیص حق از باطل است و انسان باید سعی کند تا همیشه در جبهه حق قرار گیرد.

خطیب نماز جمعه میاندوآب هم چنین از برگزاری باشکوه مراسمات عزاداری در ایام محرم و صفر و مشارکت مردمی در این ایام و نیز حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود