پنج شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۸

Thursday 18 Jul 2019

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

مسئولان به جای حواشی به وظایف خود عمل کنند/ نماز در اولویت مسئولان ادارات باشد

فرماندار میاندوآب

فرماندار میاندوآب گفت:مسئولان نیز باید حق الناس را رعایت کرده و به جای پرداختن به حواشی به کارها و وظایف خود رسیدگی کنند. ...

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری امروز در جمع روسای ادارات شهرستان میاندوآب که با موضوع اقامه نماز برگزار شد، اظهار کرد: برپایی نماز جماعت در ادارات باید اولویت مسئولان باشد.

فرماندار میاندوآب با بیان اینکه اقامه نماز وظیفه دینی است، افزود: ما پیرو امام حسین(ع) هستیم که در صحنه واقعه کربلا، نماز اول وقت برپا داشتند و به خاطر اقامه نماز و اصلاح دین جدش، پیامبر گرامی اسلام(ص) قیام کردند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) برای اقامه نماز و برپایی دین انقلاب کردند؛ افزود: نماز یک تکلیف دینی است و مسئولین در کنار کارهای اجرایی باید به معنویت و برپایی نماز جماعت اهمیت دهند.

امیری با تاکید بر اینکه مسئولان باید به این موضوع توجه داشته باشند که اول نماز بعد کار، تصریح کرد: همه باید در مراسمات مذهبی و دینی و ملی حضور فعال داشته باشند.

فرماندار میاندوآب هم چنین با بیان اینکه تقوا بالاتر از هر چیزی و پستی است، اظهار کرد: باید امانت در مسئولیت و انجام وظیفه را در کنار دقت یه معنویات داشته باشیم.

وی به ثبات مدیریت در شهرستان میاندوآب اشاره کرد و گفت: هم اکنون در میاندوآب از سلایق مختلفی سیاسی در پست های مدیریتی بوده و ملاک ما نیز رعایت تقوا و فراجناحی بوده است.

امیری تصریح کرد: مسئولان نیز باید حق الناس را رعایت کرده و به جای پرداختن به حواشی به کارها و وظایف خود رسیدگی کنند.

فرماندار میاندوآب هم چنین با اشاره به وجود وحدت و تعامل در شهرستان، گفت: ما با تعامل و وحدت با امام جمعه و مسئولان در کنار هم برای رشد و توسعه میاندوآب تلاش می کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود