جمعه تیر ۲۸ ۱۳۹۸

Friday 19 Jul 2019

اخبار برگزیده

امام جمعه میاندوآب:

راهپیمایی ۱۳ آبان هیمنه و شاخ استکبار و آمریکا را شکست/ هیهات من الذله شعار محوری و مکتبی انقلاب اسلامی است

امام جمعه میاندوآب گفت: 13 آبان یعنی روز هیهات من الذله و انقلاب اسلامی نیز این شعار محوری و مکتبی را در عصر حاضر به منصه ظهور رساند. ...

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلیمن حمید حسن زاده در مراسم پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان در میاندوآب با تقدیر از حضور پرشور مردم در روز استکبار ستیزی، اظهار کرد: امروز به جای خواندن و نوشتن؛ درس استکبارستیزی مشق کردید.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه ۱۳ آبان تجلی و نماد استکبارستیزی است، افزود:۱۳ آبان یعنی روز هیهات من الذله و انقلاب اسلامی نیز این شعار محوری و مکتبی را در عصر حاضر به منصه ظهور رساند و امروز ۱۳ آبان ابهت پوشالی و شاخ آمریکا را شکست.

وی با اشاره به دشمنی های استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا در ۴۰ سال گذشته با ملت ایران، افزود: تاریخ پر از دشمنی های آمریکا با ملت ایران است و ایران در هشت سال جنگ تحمیلی ، حمله به هواپیمای مسافربری و قضیه بدعهدی در برجام که تمام دنیا را به صلح و آرامش امیدوار می کرد، شاهد بوده ایم و استکبار در این ۴۰سال همه ساله و در زمان های مختلف دست به توطئه زده است.

حسن زاده با بیان اینکه امام حسین(ع) در مقابل استکبار ایستادند، تصریح کرد: در عصر حاضر نیز امام خمینی(ره) و نایب برحق ایشان امام خامنه ای(مدظله العالی) در مقابل استکبار زمانه ایستادند و با آن مبارزه کردند.

امام جمعه میاندوآب با تاکید بر اینکه باید همواره با استکبار مبارزه کرد، افزود: نخستین راه مقابله با استکبار این است که دست به دست هم داده و با اتحاد در حوزه اقتصادی در حمایت از کالای داخلی و اقتصاد مقاومتی و افزایش درآمد سرانه در کشور و با اتکا به توان داخل نه چشم دوختن به خارج کشور، توطئه تحریم را حنثی کرد و در مقابل استکبار ایستاد.

وی قدرت نظامی و دفاعی را مولفه دوم ایستادگی در مقابل استکبار عنوان و اظهار کرد: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش مقتدر و نیروی انتظامی پرتوان توانسته اند امنیت را در کشور برقرار کنند و باید قدر قدرت موشکی و نیروهای مسلح و نظامی و انتظامی خود را بدانیم.

حسن زاده تصریح کرد: اگر امروز حشد الشعبی در عراق امنیت را برقرار می کند، همه الهام گرفته از نیروی بسیجی جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه قدرت اقتصادی و نظامی باید همگام با اتحاد و همدلی حول محور ولایت باشد، گفت: ولایت فقیه نقطه اتحاد و حبل الله است.

وی هم چنین با تاکید برصبر و بردباری در برابر مشکلات، تصریح کرد: امروز تمام دشمن در یک طرف قرار گرفته  و ایران اسلامی به تنهایی در برابر آنها قرار دارد.

حسن زاده با بیان اینکه اگر در مقابل دشمن گرگ صفت عقب نشینی کنی، پیشروی می کند، افزود: ما صلح نمی کنیم و انفعالی نیز حرکت نمی کنیم بلکه در مقابل دشمن تهاجمی حرکت کرده و تا آخرین قطره خون خود مقاومت می کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود