جمعه تیر ۲۸ ۱۳۹۸

Friday 19 Jul 2019

اخبار برگزیده

“صبح و نشاط” به وقت میاندوآب/ اینجا، میاندوآب شهر دوچرخه ایران است+تصاویر

همایش بزرگ دوچرخه سواری در میاندوآب، شهر دوچرخه ایران با حضور هزاران نفر رکابزن برگزار و از برنامه "صبح و نشاط" شبکه سوم سیما به روی آنتن رفت. ...

به گزارش زرین خبر، در این همایش باشکوه که امروز برگزار شد، بیش از۱۰۰هزار نفر از اقشار مختلف مردم میاندوآب، با انواع دوچرخه در همایش شرکت کرده و نشان دادند که عنوان “شهر دوچرخه” ایران برازنده میاندوآب است.

در این همایش سخنرانان نیز در سخنانی ضمن تقدیر از حضور شرکت کنندگان، بر لزوم استفاده ازاین  وسیله پاک برای داشتن هوای پاک و سالم تاکید کرده و عنوان “شهردوچرخه” ایران را تنها برازنده میاندوآب دانستند.

برنامه تلویزیونی “صبح و نشاط” روزهای جمعه میزبان شهرهای مختلف کشور برای پوشش تلویزیونی همایش های پیاده روی و دوچرخه سواری است و این هفته نیز در همایش دوچرخه سواری که با عنوان”میاندوآب، شهر دوچرخه ایران” برگزار شد، میهمان مردم میاندوآب بود.

پوشش تلویزیونی همایش دوچرخه سواری، سخنرانی و اجرای حرکات ورزشی توسط ورزشکاران و مراسم قرعه کشی و رونمایی از تمبر “میاندوآب، شهر دوچرخه ایران” از جمله قسمت های مختلف همایش دوچرخه سواری و اجرای برنامه “صبح و نشاط” در میاندوآب بود.

در پایان این همایش نیز جوایزنفیسی  از جمله سه دستگاه خودروی پراید و ۱۶۰ دستگاه دوچرخه به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود