پنج شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۸

Thursday 18 Jul 2019

اخبار برگزیده

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب عنوان کرد:

 پرداخت ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات جهت نوسازی ناوگان کشاورزی میاندوآب

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت:  تاکنون بیش از 24 میلیارد ریال تسهیلات اعتباری برای تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل بخش کشاورزی شهرستان پرداخت شده است. ...

علی دیانتی، در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اعطای وام مکانیزاسیون کشاورزی، اظهار کرد: به منظور تجهیز و نوسازی حمل و نقل بخش کشاورزی شهرستان؛ تسهیلاتی در نظر گرفته شده که به متقاضیان پرداخت می شود.

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب افزود: در این راستا تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اعتباری برای تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل بخش کشاورزی شهرستان پرداخت شده است.

وی گفت: در چند سال اخير در راستای جذب حداکثری اعتبارات خط مکانیزاسیون، ورود ماشین آلات کشاورزی بویژه ادوات بروز از جمله تراكتورهاي سنگين و دنباله بندهاي متعدد به منطقه، ضریب مکانیزاسیون شهرستان و به تبع آن عملكرد در واحد سطح افزایش یافته است.

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب اظهار کرد: امسال با جذب اعتبارات تخصیصی خط مکانیزاسیون، مبلغ ۱۷ هزار و ۵۵۱ میلیون ریال برای خرید ۲۱ دستگاه تراکتور و ۳۹ دستگاه ادوات کشاورزی، به بهره برداران بخش کشاورزی تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

دیانتی اظهار کرد: همچنین با جذب ۹۰ درصد اعتبارات تخصیصی از محل اعتبارات احیای دریاچه ارومیه با عنوان «توسعه کشاورزی حفاظتی»، مبلغ شش هزار و ۶۵۷ میلیون ریال، برای خرید ۳۶ دستگاه ادوات الگویی کشاورزی حفاظتی از قبیل کشت مستقیم غلات، خاکورز مرکب، ردیف کار پنوماتیک و بیش از دو هزار و ۲۲۷ هزار متر نوار آبیاری تی تیپ، به صورت یارانه به بهره برداران بخش کشاورزی پرداخت شده است.

وی گفت: از صاحبان اراضی کشاورزی و رانندگان حرفه ای تراکتور و کمباین جهت دریافت تسهیلات مکانیزاسیون دعوت به عمل می آوریم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود