کد خبر: 277233

تاریخ انتشار: اکتبر 14, 2018

 پرداخت ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات جهت نوسازی ناوگان کشاورزی میاندوآب

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت:  تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اعتباری برای تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل بخش کشاورزی شهرستان پرداخت شده است.

علی دیانتی، در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اعطای وام مکانیزاسیون کشاورزی، اظهار کرد: به منظور تجهیز و نوسازی حمل و نقل بخش کشاورزی شهرستان؛ تسهیلاتی در نظر گرفته شده که به متقاضیان پرداخت می شود.

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب افزود: در این راستا تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اعتباری برای تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل بخش کشاورزی شهرستان پرداخت شده است.

وی گفت: در چند سال اخير در راستای جذب حداکثری اعتبارات خط مکانیزاسیون، ورود ماشین آلات کشاورزی بویژه ادوات بروز از جمله تراكتورهاي سنگين و دنباله بندهاي متعدد به منطقه، ضریب مکانیزاسیون شهرستان و به تبع آن عملكرد در واحد سطح افزایش یافته است.

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب اظهار کرد: امسال با جذب اعتبارات تخصیصی خط مکانیزاسیون، مبلغ ۱۷ هزار و ۵۵۱ میلیون ریال برای خرید ۲۱ دستگاه تراکتور و ۳۹ دستگاه ادوات کشاورزی، به بهره برداران بخش کشاورزی تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

دیانتی اظهار کرد: همچنین با جذب ۹۰ درصد اعتبارات تخصیصی از محل اعتبارات احیای دریاچه ارومیه با عنوان «توسعه کشاورزی حفاظتی»، مبلغ شش هزار و ۶۵۷ میلیون ریال، برای خرید ۳۶ دستگاه ادوات الگویی کشاورزی حفاظتی از قبیل کشت مستقیم غلات، خاکورز مرکب، ردیف کار پنوماتیک و بیش از دو هزار و ۲۲۷ هزار متر نوار آبیاری تی تیپ، به صورت یارانه به بهره برداران بخش کشاورزی پرداخت شده است.

وی گفت: از صاحبان اراضی کشاورزی و رانندگان حرفه ای تراکتور و کمباین جهت دریافت تسهیلات مکانیزاسیون دعوت به عمل می آوریم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…