پنج شنبه خرد ۰۲ ۱۳۹۸

Thursday 23 May 2019

اخبار برگزیده

مدیرعامل پتروشیمی میاندوآب خبر داد؛

پیشرفت ۷۴ درصدی احداث پتروشیمی میاندوآب/اوایل سال آینده پتروشیمی میاندوآب در اختیار راه اندازی قرار می گیرد

مدیرعامل پتروشیمی میاندوآب از پیشرفت 74 درصدی احداث این واحد صنعتی خبر داد. ...

به گزارش زرین خبر، احد مهدوی امروز در جریان بازدید اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از پتروشیمی میاندوآب با اشاره به اینکه این واحد صنعتی در حالت کلی از پیشرفت ۷۴ درصدی برخوردار است، اظهار کرد: عملیات کلی مجتمع از پیشرفت۷۴ درصدی برخوردار بوده و در بخش های مختلف مانند سیویل و ساختمان از ۷۰ درصد و در بخش نصب نیز از ۵۲ درصد پیشرفت برخوردار است.

مدیرعامل پتروشیمی میاندوآب با بیان اینکه فعالیت اجرایی پتروشیمی میاندوآب از سال ۹۴ شروع شده است، افزود: تا قبل از سال ۹۴ اقدامی صورت نگرفته بود و از سال ۹۵ نیز عملیات ساختمان و نصب با تصویب طرح HDPE ژاپن شروع و از شهریور ۹۶ نیز ساختمان عملیات مکانیکی شروع شده است.

وی با اشاره به اینکه واحد اصلی و تجهیزات آلمانی و اکثراً اروپایی هستند، گفت: واحد اصلی را به صورت کارخانه از آلمان خریداری کردیم و این کار سبب شد تا پروژه عملا جلو رفته و کمکی شد تا عقب ماندگی پروژه جبران شود.

مهدوی تصریح کرد: برای انجام این پتروشیمی، ۵۰ میلیون یورو به صورت ارزی و ۲۱۰ میلیارد به صورت ریالی در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل پتروشیمی میاندوآب با بیان اینکه بالای ۶۰ درصد از منابع تخصیص داده شده است، اظهار کرد: تمامی بودجه از طریق منابع پتروشیمی باختر و فروش و تولیدات سایر مجتمع های در حال تولید تامین شده و هیچ منابع دیگر و یا تسهیلاتی و یا بانکی استفاده نمی کنیم.

وی در مورد پیش بینی برای افتتاح این طرح نیز تصریح کرد: پیش بینی می کنیم اوایل سال آینده این واحد صنعتی در اختیار راه اندازی قرار بگیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود