جمعه اسف ۰۳ ۱۳۹۷

Friday 22 Feb 2019

اخبار برگزیده

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

دشمن از فضای مجازی برای تحقق اهداف خود استفاده می کند/ در مقابل توطئه های دشمنان، هوشیار و مراقب باشیم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: دشمنان از فضای مجازی به عنوان ابزاری برای دست یابی به اهداف خود استفاده می کنند. ...

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار جواد مولودی در جمع بسیجیان حوزه سه شهری میاندوآب با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) با پشتیبانی ملت ایران و به تفکر الهی، انقلاب اسلامی را در دنیا به وجود آورد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی کار بزرگی در دنیا بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: این انقلاب اسلامی هم دشمن داخلی دارد و هم دشمن خارجی و باید به این موضوع باور داشته باشیم و در کنار قدرت هایی که با این انقلاب مخالف هستند، انسان های آزاده ای نیز در دنیا هستند که طرفدار انقلابند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در دنیا موضوعاتی مانند حقوق بشر مطرح می کنند، گفت: اینها کلمات قشنگی بیان می کنند و پشت آنها پنهان می شوند ولی حقیقت آنها خیانت و خون و جنایت است.

مولودی با اشاره به اینکه نمونه حقوق بشر غربی و آمریکایی را در بمباران های شیمیایی در سردشت و… دیدیم، تصریح کرد: ایران اسلامی در ۴۰ سال گذشته همه دروغ های حقوق بشر آمریکا و غرب را افشا کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه انقلاب اسلامی به کدخدا تودهنی و سیلی محکمی زده است، اظهار کرد: دشمنان هشت سال با جنگ تحمیلی نتوانستند غلطی بکنند و سربازان آنها نیز وقتی در آبهای ایران دستگیر شدند، شلوار خود را خیس کردند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در مقابل دشمن خارجی همیشه پیروز بوده است، افزود: باید مراقب دشمنان داخلی و فتنه گران و مریدان آمریکا باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: دشمنان انقلاب اسلامی کسانی هستند که از آرمان ها و ارزش ها خواسته یا ناخواسته فاصله گرفته اند و مخالفین عدالت و مخالفین انقلاب اسلامی هستند.

مولودی با بیان اینکه ولایت فقیه استمرار ولایت انبیاست، افزود: مخالفین اصل ولایت فقیه، مخالف انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه خیلی ها دم از ولایتی بودن می زنند ولی عمل مخالف دارند، گفت: بسیجی باید تشخیص دهد که آنها که دم از ولایتی بودن می زنند آیا در عمل ولایتی هستند یا خیر؟

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب تصریح کرد: بی خیالی، اشرافی گری، حقوق نجومی، ترس از آمریکا و زاویه با ولایت فقیه مساوی با انقلابی گری نیست و   باید مراقب بود تا صاحبان این تفکر در مناصب و مسئولیت ها نفوذ نکنند.

مولودی اظهار کرد: دشمن از فضای مجازی به عنوان ابزاری برای دست یابی به اهداف خود استفاده می کند و باید در این عرصه  مراقب و هوشیار باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود