پنج شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۸

Thursday 18 Jul 2019

اخبار برگزیده

پایان مسابقات بوکس انتخابی تیم ملی در میاندوآب/ منطقه ۶ قهرمان شد

فینال اولین دوره مسابقات بوکس مناطق ۶ گانه کشور انتخابی تیم ملی به میزبانی شهرستان میاندوآب با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. ...

به گزارش زرین خبر، این دوره از رقابتها به مدت ۳ روز  در پارک ساحلی آتا میاندوآب با حضور بوکسورهای مناطق ششگانه کشور برگزار شد.

رئیس فدراسیون بوکس کشور در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه این مسابقات گفت:  در این مسابقات در مسابقات منطقه ای ۵۰ بوکسور شرکت کرده و در نهایت ۱۰ بوکسور از هریک از مناطق شش گانه به این مرحله راه یافته بودند که ۵۴ بوکسور از ۶۰ بوکسور  مناطق شش گانه در این مسابقات شرکت داشتند.

حسین ثوری با اشاره به اینکه این مسابقات جنبه انتخابی نیز داشت، افزود: از این مسابقات تعداد ۲۰ تا ۲۵ نفر به اردوی نهایی تیم ملی فراخوانده می شوند.

هم چنین رئیس هیئت بوکس میاندوآب نیز درباره نتایج نهایی مسابقات گفت: در پايان اين دوره از مسابقات منطقه ٦ به مقام قهرمانى رسيد و مناطق ٤ و ١ به ترتيب به مقام هاى دوم و سوم رسيدند.

بهمن عزیزی اظهار کرد: شهرام جلالی از میاندوآب نیز بعد از به اردوی تیم ملی از این مسابقات راه یافت.

وی افزود: هفت بوکسور از آذربایجان غربی شامل سه نفر از میاندوآب، ۲ نفر از ارومیه و ۲ نفر از شهرستان های نقده و بوکان در این مسابقات حضور داشتند که محمد عزیزی از بوکان مقام اول، عرفان حاجى پور از  اروميه، محمد كمالى از زنجان، حسين دانشور از  نقده  مقام دوم و رسول عبادى، شهرام جلالی، علیرضا نادمی از میاندوآب و وحيد ابراهيمى از ارومیه مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

به گفته عزیزی نفرات اول و دوم این مسابقات در هر رده سنی به اردوی انتخابی تیم ملی راه یافته اند.

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود