پنج شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۸

Thursday 18 Jul 2019

اخبار برگزیده

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

دفاع از ارزشها و آرمانهای انقلاب از مهمترین وظایف خبرنگاران است/ مقابله با عملیات روانی دشمنان در اولویت خبرنگاران باشد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: خبرنگاران باید با هنر رسانه به رسالت خود در دفاع از انقلاب و ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی عمل کنند. ...

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار جواد مولودی امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان میاندوآب که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد در سخنانی با تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های خبرنگاران، اظهار کرد: خبرنگاران نقش مهمی در جامعه دارند و باید به نحو احسن به رسالت خویش عمل کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه خبرنگاران و رسانه ها باید اهداف و آرمانهای انقلاب را دنبال کنند، افزود: امروز دشمنان انقلاب اسلامی با امپراطوری رسانه ای به دنبال دست یابی به اهداف خود هستند و خبرنگاران باید در این زمینه به رسالت خود عمل کرده و از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کنند.

وی با اشاره به اینکه امپراطوری رسانه ای دشمنان به دنبال ناکارآمدجلوه دادن نظام اسلامی است، گفت: رسالت خبرنگاران در این زمینه بسیار سنگین و خطیر است که باید با هنر رسانه به رسالت خود در دفاع از انقلاب و ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی عمل کنند.

مولودی با بیان اینکه دشمن با عملیات روانی به دنبال دست یابی به اهداف خود است، تصریح کرد: هرکس باید به نوبه خود به وظیفه اش در قبال دفاع از انقلاب در مقابل عملیات روانی دشمنان عمل کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه خبرنگاران نقش مهمی در تبیین اهداف والای انقلاب اسلامی دارند، اظهار کرد: در این برهه زمانی، کار خبرنگاری و رسانه ای، جهاد مضاعف است.

وی با بیان اینکه باید ارزش های و اهداف و کارکرد انقلاب اسلامی به خوبی تبیین شود، افزود:  با روحیه انقلابی و دوری از محافظه کاری می توان انقلاب را به پیش برد و در دفاع از انقلاب، محافظه کاری جایی ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود