پنج شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۸

Thursday 18 Jul 2019

اخبار برگزیده

چالش نامگذاری یک پارک در شورای شهر میاندوآب!

نامگذاری پارکی که در محل سابق کارگاه ماشین آلات شهرداری میاندوآب در حال احداث است، سبب چالش جالبی در شورای شهر شد. ...

به گزارش زرین خبر، جلسه هفتگی شورای شهر میاندوآب با حضور اعضای شورای شهر، شهردار و مسئولین شهرداری در محل این شورا برگزار شد.

خبرنگاران در تمام امور نقش دارند

در ابتدای این جلسه رییس شورای شهر میاندوآب در سخنانی با اشاره به روز خبرنگار گفت: شورای پنجم در طول مدت فعالیت خود، نشست خبری با خبرنگاران شهرستان برگزار نکرده است به همین خاطر باید امسال روز خبرنگار توسط شورا گرامی داشته شود.

فخرالدین آذریان افزود: دنیای امروز دنیای رسانه ای است و به واسطه خبر تحولات بزرگی در جامعه رقم می خورد به طوری که قدرت های بزرگ جهان نیز با استفاده از ظرفیت رسانه ها، قبل از انجام کاری، زیر ساخت های لازم را به واسطه رسانه ها فراهم می کنند.

وی گفت: نقش خبرنگاران در تمام امور قابل چشم پوشی نیست و ارزش دادن به جایگاه خبرنگاران باید همیشه در اولویت کاری مسوولان باشد.

چالش نامگذاری یک پارک

بعد از سخنان رئیس شورای شهر و در ادامه جلسه درخواستی مبنی بر نامگذاری پارکی که در محل سابق کارگاه ماشین آلات شهرداری در حال احداث است، قرائت شد که در ادامه سبب چالش جالبی در شورای شهر شد.

درباره این موضوع ابتدا اعضا با نام ستارخان برای این پارک موافقت کردند و این پارک ستارخان نام گرفت.

ولی در ادامه موضوعی به نام پارک ساحلی آتا و آنا مطرح و عنوان شد که این پارک در واقع ادامه پارک ساحلی آنا است  و بنابراین این پارک نام جدید نمی خواهد و ادامه همان پارک ساحلی آنا فعلی است.

اما این پایان ماجرا نبود بلکه بعد از اینکه نام آنا برای این پارک انتخاب شد، موضوعات دیگری مطرح و سپس دوباره موضوع نام این پارک مطرح شد.

بعد از بحث دوباره در مورد موضوع نام پارک، توسط رئیس شورای شهر، رای گیری برای انتخاب نام نهایی برای پارک در حال احداث در محل کارگاه سابق ماشین آلات شهرداری، انجام گرفت که این بار با ۵ رای نام ستارخان برای این پارک انتخاب و نام پارک ساحلی آنا که دقایقی پیش به عنوان نام این پارک انتخاب شده بود این بار ۲ رای آورد و مجددا نام پارک به ستارخان تغییر یافت.

اما نکته جالب در نامگذاری این پارک این است که در کانال روابط عمومی شهرداری از این پارک مدت هاست به نام ستارخان نام برده شده و نیز تا مدتی پیش در کنار این پارک تابلویی با عنوان پارک مسافر درج شده بود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود