سه شنبه اسف ۲۸ ۱۳۹۷

Tuesday 19 Mar 2019

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر وظیفه ای همگانی است

فرماندار میاندوآب

فرماندار میاندوآب گفت: همه در راستای پیشگیری از مواد مخدر و مبارزه با آن مسئول هستند و باید احساس وظیفه کنند. ...

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری، امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان میاندوآب اظهار کرد:  همه باید در قبال مبارزه با مواد مخدر احساس مسئولیت کنند.

فرماندار میاندوآب با تاکید بر برنامه ریزی برای مبارزه با اعتیاد، گفت: ادارات و نهادهای مختلف برای مقابله مواد مخدر و پدیده شوم اعتیاد، برنامه ریزی کرده و در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به اهمیت ورزش در مقابله با پدیده شوم اعتیاد، افزود: توسعه ورزش همگانی برای پر کردن اوقات فراغت  جوانان به ویژه در مناطق محروم و ایجاد صمیمت در بین اعضای خانواده از جمله اقدامات مناسب برای جلوگیری از گرایش جوانان به سمت مواد مخدر است.

امیری با بیان اینکه مردم و مسئولان باید در مقابله و پیشگیری از اعتیاد احساس مسئولیت کنند، تصریح کرد: همه در راستای پیشگیری از مواد مخدر و مبارزه با آن مسئول هستند و باید احساس وظیفه کنند.

فرماندار میاندوآب هم چنین با تاکید بر آگاه سازی و هوشیاری خانواده ها در مقابله با توطئه های دشمنان، اظهار کرد: باید در مقابله با مواد مخدر و اعتیاد، خانواده ها آگاهی خود را افزایش دهند و فرهنگ سازی مبارزه با اعتیاد و مسائل و معضلات بعدی آن پیگیری شود.

وی افزود: خانواده ها باید سطح آگاهی و هوشیاری خود را در این زمینه بالا ببرند و از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در راستای آموزش به مردم استفاده شود.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا به ارائه گزارش عملکرد و برنامه های اجرا شده در مدت یک ماه گذشته پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود