جمعه اسف ۰۳ ۱۳۹۷

Friday 22 Feb 2019

اخبار برگزیده

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

حجاب و عفاف، سلاح مبارزه با هجمه های فرهنگی دشمنان است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در دیدار منتخبان شورای پنجم؛

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: حجاب و عفاف به عنوان یک سلاح مبارزه با فساد و بی بندو باری و لاابالی گری و هجمه های فرهنگی دشمنان است. ...

سرهنگ پاسدار جواد مولودی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به هفته عفاف و حجاب، اظهار کرد: واقعه مسجد گوهرشاد مشهد یادآور روز بزرگی برای ملت متدین ایران اسلامی است که در آن انسان های بزرگی به خاطر دفاع از حجاب و عفاف و عفت و پاکدامنی، در مقابل اقدامات خائنانه رضاخان قلدر ایستادند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه هفته عفاف و حجاب یادآور یک نقطه اعتقادی برای ما است که باید از آن صیانت شود، افزود: عفت و پاکدامنی عامل تحکیم بنیان خانواده و سلامت روحی، روانی و جسمی انسان ها است.

وی با اشاره به اینکه دین ستیزان و اسلام ستیزان فرهنگ و مسئله عفاف و حجاب را مورد تهاجم قرار داده اند، گفت: مسئله حجاب و عفاف به عنوان یک سلاح مبارزه با فساد و بی بندو باری و لاابالی گری محسوب می شود.

مولودی تصریح کرد: وقتی که زنان و مردان مسلمان و باغیرت ایرانی نسبت به موضوع عفاف و حجاب حساسیت نشان داده و از آن صیانت می کنند در حقیقت با دشمن دیانت، شرافت و حریت و عفت و پاکدامنی مبارزه می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: هر انسان دیندار و آزاده و صاحب فرهنگ ایران اسلامی در اقشار مختلف طبیعتا طرفدار عفت و پاکدامنی و حجاب بوده و مخالف لاابالی گری و بی بند و باری است.

وی اظهار کرد: امیدواریم همه مسئولان و همه آحاد مردم و هرکس به نوبه خود به مسئله حجاب و عفاف که یکی از توصیه های شهدا در وصایایشان است، توجه ویژه ای داشته باشند.

 انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود