جمعه اسف ۰۳ ۱۳۹۷

Friday 22 Feb 2019

اخبار برگزیده

امام جمعه میاندوآب:

اندلسی کردن ایران و ترویج بی حجابی یکی از اهداف دشمنان است/ حجاب مصونیت است نه محدودیت

امام جمعه میاندوآب:

امام جمعه میاندوآب گفت: کشور اندلس را با بی حجابی از بین بردند و اگر زمانی در کشوری فرهنگ حجاب نباشد، در آنجا بی غیرتی حاکم شده و در نتیجه دشمنان به راحتی به اهداف خود دست می یابند. ...

 به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در همایش ملی حجاب و عفاف در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب با اشاره به نقشه های شوم و توطئه های دشمنان برای مقابله با فرهنگ حجاب و عفاف، اظهار کرد:  دشمن بر روی این موضوع برنامه ریزی کرده و می خواهد اهداف خود را عملی سازد و باید هوشیار بود.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به موضوع اندلس یا همان اسپانیای کنونی، افزود: اندلس کشوری مسلمان بود که دشمنان اسلام برای از بین بردن اسلام در آن نقشه کشیده و اندلس را از بین بردند.

وی با بیان اینکه ابتذال فرهنگی و اختلاف افکنی توطئه دشمنان اسلام برای نابود ساختن اندلس بود، گفت: دشمنان اسلام برای عملی کردن اهداف خود در اندلس، به هفت راهکار رسیدند که دو مورد از آنها ابتذال فرهنگی و اختلاف افکنی بود.

حسن زاده با تاکید بر اینکه فرهنگ حجاب و عفاف مانع از ترویج فساد و ابتذال است، تصریح کرد: آنها روی این موضوع کار کردند که اگر حجاب را از بین ببرند، شهوترانی افزایش یافته و در نتیجه خود به خود به اهداف خود می رسند.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه حجاب هم برای آقایان است و هم برای بانوان، اظهار کرد: کشور اندلس را با بی حجابی از بین بردند و اگر زمانی در کشوری فرهنگ حجاب نباشد، در آنجا بی غیرتی حاکم شده و در نتیجه دشمنان به راحتی به اهداف خود دست می یابند.

وی با تاکید بر اینکه حجاب مصونیت است نه محدودیت، افزود: بانوان ایران اسلامی باید حجاب فاطمی و زینبی داشته باشند و حجاب ارزش ماست و محدودیت نیست، بلکه مصونیت است و بانوان عفیف و ارزشمند از حجاب خود دفاع می کنند.

 حسن زاده با بیان اینکه دیگر راهکار دشمنان برای از بین بردن اندلس، اختلاف افکنی بود، تصریح کرد: باید در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار و آگاه بود.

امام جمعه میاندوآب هم چنین با اشاره به توطئه های دشمنان در فضای مجازی، بر لزوم ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و تبلیغ آن در فضای مجازی تاکید کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود