جمعه اسف ۰۳ ۱۳۹۷

Friday 22 Feb 2019

اخبار برگزیده

فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد؛

کشف ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در میاندوآب طی سه ماه نخست امسال

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با تلاش و هوشیاری کارکنان این منطقه انتظامی میاندوآب در سه ماه نخست امسال، محموله های قاچاق در مجموع به ارزش 10 میلیارد ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد. ...

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند، در کنترل محورهای مواصلاتی و در عملیات های مختلف محموله های کالای قاچاق را کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: ارزش ریالی مجموع محموله های کشف شده در سه ماه نخست امسال ۱۰ میلیارد ریال بوده که از قاچاقچیان کشف و ضبط شده که مقایسه آماری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش پنج درصدی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه در این زمینه ۳۷ نفر نیز دستگیر شده اند، گفت: در این رابطه ۳۵ دستگاه خودرو نیز توقیف و مراتب پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال شد.

شیخ نژاد با تاکید بر اینکه قاچاق کالا سم مهلکی بر اقتصاد کشور است، اظهار کرد: تلاش برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و مبارزه جدی با قاچاق از اولویت‌های مستمر این فرماندهی بوده و هست.

وی گفت: شهروندان هرگونه قاچاق کالا و کالای غیرمجاز را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند و در این راستا نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت‌های این فرماندهی هست.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود