سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

اختصاص ۵۲۱ میلیارد ریال اعتبار به دستگاه های اجرایی میاندوآب/مسئولان ادارات، خریدهای خود را از میاندوآب انجام دهند

فرماندار میاندوآب

فرماندار میاندوآب گفت: امسال در کمیته برنامه ریزی 521 میلیارد و 590میلیون ریال از محل اعتبارات استانی به 157 پروژه در شهرستان میاندوآب پیشنهاد شده است. ...

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری امروز در جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: امسال در کمیته برنامه ریزی ۵۲۱ میلیارد و ۵۹۰میلیون ریال از محل اعتبارات استانی به ۱۵۷ پروژه در شهرستان میاندوآب پیشنهاد شده است.

فرماندار میاندوآب افزود: این پروژه ها شامل ۸۴ پروژه نیمه تمام، ۵۶ پروژه مستمر و ۱۷ پروژه مطالعاتی و خدماتی است.

وی با بیان اینکه تا پایان امسال تمام روستاهای شهرستان گازرسانی می شوند، گفت: در کنار این موضوع، اقدامات مختلفی مانند پروژه راه آهن ارومیه نیز اجرا می شوند.

امیری در ادامه این جلسه با تاکید بر اینکه مسئولان خریدهای خود را در سطح شهرستان انجام دهند، تصریح کرد: همه مسئولان ملزم هستند تا در راستای تحقق شعار سال و مقابله با تحریم های ظالمانه در حمایت از کالای ایرانی و تولید داخل اهتمام داشته باشند.

فرماندار میاندوآب هم چنین با اشاره به استقرار میز خدمت در ادارات، اظهار کرد: مسئولان ادارات به موضوع مدیریت مصرف آب و برق؛ و آماده سازی برای سفرهای تابستانی توجه کرده و از موازی کاری بپرهیزند.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با تاکید بر اینکه باید وحدت را باید حول محور توحید حرکت کرده و راستگو باشیم، افزود: کارهایی را که در حال انجام است به مردم بگوییم و از بیان مطالبی که از حصول آن اطمینان نداریم ، بپرهیزیم تا در مردم توقع ایجاد نکنیم.

امیری گفت: باید نگاه پشت میزنشینی را تغییر داده و دستگاه های مربوط با ارائه برنامه های لازم نسبت به کارآفرینی و ایجاد اشتغال توجه داشته باشند.

فرماندار میاندوآب در ادامه با تقدیر از نیروهای انتظامی و اعضای شورای تامین در برگزاری مراسمات مختلف در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: از شورای شهر و شهرداری نیز که با همدلی در راستای جلب رضایت مردم تلاش می کنند، تقدیر می کنیم.

وی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن هفته قوه قضائیه، افزود: شهید بهشتی، سیاستمداری فقیه و مجتهد و خار چشم دشمنان نظام بودند و خدمات ارزنده ای به انقلاب و نظام اسلامی انجام دادند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود