سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

امام جمعه میاندوآب:

صبر و مقاومت رمز پیروزی است/ انعطاف در مقابل دشمنان، آنها را گستاخ می کند

امام جمعه میاندوآب گفت: کسانی که در برابر دشمنان، ایستادگی و مقاومت کنند، به پیروزی می رسند و یدالله با کسانی است که در مقابل دشمن می ایستند. ...

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز عید سعید فطر میاندوآب با اشاره به سیاست مقاومتی در قرآن، اظهار کرد: کسانی که در برابر دشمنان، ایستادگی و مقاومت کنند، به پیروزی می رسند و یدالله با کسانی است که در مقابل دشمن می ایستند.

امام جمعه میاندوآب با تاکید بر ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان، گفت: انعطاف و عقب نشینی  در برابر دشمن او را گستاخ تر می کند اما ایستادگی او را عقب می راند.

وی با بیان اینکه قرآن به ما درس مقاومت می دهد، افزود: قرآن کتاب مقاومت بوده و بیش از ۱۱۰ آیه در مورد مقاومت در قرآن آمده و دستورات دینی نیز به امر مقاومت و ایستادگی است نه عزلت و مذاکره و عقب نشینی و همواره در طول تاریخ نیز بارها مشاهده کرده ایم که کسانی که مقاومت کرده اند پیروز بوده اند و در عصر حاضر نیز در دوران دفاع مقدس با ایستادگی  و مقاومت در برابر دشمنان به پیروزی رسیدیم.

حسن زاده هم چنین با تاکید بر وحدت، اتحاد و همدلی، تصریح کرد: دشمنان از اختلافات خوشحال می شوند چون در آن صورت به اهدافشان می رسند و باید همواره این را در نظر داشت که با صبر و مقاومت می توان حیله های دشمنان را به خودشان برگرداند.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به آثار روزه داری، اظهار کرد: روزه بزرگترین عبادت است و باید آثار آن را در زندگی روزمره خود در بخش های گوناگون به کار گیریم.

وی با بیان اینکه روزه در زمینه اقتصادی، اجتماعی، معنوی و فرهنگی و بهداشت و سلامت انسان تاثیر دارد، افزود: روزه باعث جلوگیری از اسراف شده و روحیه تعاون و همبستگی را در انسان زیاد می کند و از سوی دیگر در سلامت انسان نیز نقش دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود