پنج شنبه مرد ۲۵ ۱۳۹۷

Thursday 16 Aug 2018

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

لزوم تلاش برای جذب حداکثری اعتبارات اشتغالزایی/ کمیته امداد خدمات خوبی را انجام داده است

فرماندار میاندوآب گفت: باید تلاش کنیم تا اعتباراتی که در ادارات مختلف در امر اشتغالزایی در سطح شهرستان تصویب می شوند، جذب شوند. ...

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری امروز در جلسه تجلیل از بانک های عامل در میاندوآب که در امر پرداخت تسهیلات اشتغال زایی برای مددجویان همکاری داشتند با بیان اینکه کمیته امداد از یادگاران گران بهای حضرت امام خمینی(ره) است، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) قدم های خوبی در راستای کمک رسانی به محرومان و افراد بی بضاعت برداشته است که این امر جای تقدیر و تشکر را دارد.

فرماندار میاندوآب افزود: کار شما و خدمت به مستضعفان اجر و پاداش ویژه ای در نزد خداوند متعال دارد و بنده به نوبه خود از تلاش های کمیته امداد در میاندوآب تقدیر و تشکر را دارم.

وی گفت: باید همواره در خدمت مستضعفان و محرومان بوده و از آن دستگیری کنیم.

امیری با اشاره و تقدیر از همکاری بانک های عامل برای پرداخت وام های خوداشتغالی به مددجویان، تصریح کرد: بر خلاف گذشته دیگر از افراد خاصی که وام می گرفتند خبری نیست و تلاش دولت بر این است تا وام به کسانی که می توانند نقش اقتصادی و اشتغالزایی در جامعه ایفا کنند، پرداخت شود و بانک ها نیز در این زمینه به وظیفه خود عمل می کنند.

فرماندار میاندوآب اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا اعتباراتی که در ادارات مختلف امر اشتغالزایی در سطح شهرستان تصویب می شوند، جذب شده و در امر توسعه و اشتغالزایی در سطح شهرستان به کار گیری شوند.

وی با تاکید بر خدمت رسانی صادقانه به مردم، گفت: خداوند، ناظر بر اعمال مااست و باید به مسئولیت خود به نحو احسن عمل کنیم.

رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب هم در این دیدار با اشاره به اقدامات انجام گرفته امسال برای مددجویان، گفت:  این نهاد با کمک مردم، خیرین و مسئولان کمک های قابل توجهی به مددجویان انجام داده است.

رسول بخشی اظهار کرد: در یکسال گذشته با جذب حدود ۷۳ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع بانکی، اعتبارات امداد و کارآفرینی، ۳۳۵ طرح اشتغالزایی در این شهرستان اجرا شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود