پنج شنبه مرد ۲۵ ۱۳۹۷

Thursday 16 Aug 2018

اخبار برگزیده

آغاز توزیع ۸۰۰ سبدکالایی در بین مددجویان کمیته امداد میاندوآب

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب از آغاز توزیع 800 سبدکالایی در بین نیازمندان و خانواده های مددجویان میاندوآبی خبر داد. ...

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه بسته بندی و آماده سازی توزیع سبدکالایی در بین نیازمندان و خانواده های مددجویان اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال نیز به مانند سال های گذشته، سبدکالایی در بین خانواده های نیازمند و مددجوی تحت پوشش این نهاد در میاندوآب تهیه و توزیع می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب با اشاره به اینکه تهیه این بسته های غذایی با کمک ستاد خیرین و نیکوکاران انجام شده است، افزود: خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یار و مددکار ما بوده و در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه قدم برداشته اند و در ماه مبارک رمضان نیز کمک های خود را برای یاری رسانی به نیازمندان دریغ نکردند.

وی گفت:  این سبد کالایی شامل برنج، روغن، مرغ  و رب گوجه فرنگی بوده و در عرض سه روز در بین خانوارهای مددجو توزیع می شود.

بخشی تصریح کرد: در این مرحله از توزیع سبد کالایی، ۸۰۰ خانوار از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) را تحت پوشش قرار داده و به مرور با تهیه سبدکالایی بیشتر، خانوارهای بیشتری را از این سبدکالایی بهره مند می کنیم.

گفتنی است از ابتدای ماه مبارک رمضان با کمک خیرین برای یک هزار و ۷۰۰ خانوار تحت پوشش، جیره غذایی خشک از محل منابع امداد و برای یک هزار و ۵۰۰ نفر از طریق خیرین تهیه و توزیع و هم چنین برای سه هزار و ۶۰۰ نفر نیز وعده غذای گرم و افطاری تهیه و در بین خانوارهای نیازمند و مددجوی تحت پوشش توزیع شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود