پنج شنبه مرد ۲۵ ۱۳۹۷

Thursday 16 Aug 2018

اخبار برگزیده

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب خبر داد؛

 اجرای ۳۳۵ طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان کمیته امداد میاندوآب

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: در یکسال گذشته با جذب حدود 73 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع بانکی، اعتبارات امداد و کارآفرینی، 335 طرح اشتغالزایی در این شهرستان اجرا است. ...

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اجرای ۳۳۵ طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان کمیته امداد میاندوآب، اظهار کرد: اشتغالزایی و ارائه تسهیلات مددجویی یکی از برنامه های این نهاد برای خودکفا کردن مددجویان است که از سال های گذشته در دستور کار بوده است.

وی افزود: سال گذشته با جذب حدود ۷۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال اعتبار از محل منابع بانکی، اعتبارات امداد، صندوق توسعه ملی و کارآفرینی با خرید خودرو وانت نیسان ۳۳۵ طرح اشتغالزایی در این شهرستان اجرا است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: از این تعداد برای ۲۹۵ نفر وام خود اشتغالی با همکاری بانک های عامل به مبلغ پنج میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان، برای ۳۱ نفر از طریق منابع امدادی به مبلغ ۶۳۰ میلیون تومان و یک مورد صندوق توسعه ملی با مبلغ ۳۰ میلیون تومان و نیز ۹ مورد خرید خودرو وانت نیسان با مبلغ ۲۷۰ میلیون تومان انجام گرفته است.

بخشی با بیان اینکه این اشتغال زایی در صنوف مختلف از جمله دامپروری، قالیبافی و… بوده است، تصریح کرد: در کنار این طرح های اشتغالزایی برای بیشتر از دو برابر نیز به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی شده است.

وی با بیان اینکه امسال نیز با در راستای حمایت و اشتغالزایی مددجویان گام برمی داریم، افزود: در چند سال گذشته حدود دو هزار و ۸۰۰ طرح اشتغالزایی با حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در میاندوآب اجرایی شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب با اشاره به اینکه در کنار طرح های اشتغال زایی برای آموزش مهارت آموزی مددجویان اقدام شده است، گفت: در یک سال گذشته ۳۶۲ مورد آموزش مهارت آموزی و نیز ۳۶ مورد آموزش های کارآفرینی و ۲۳ مورد حرفه آموزی دانش آموزان مددجو انجام گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود