پنج شنبه تیر ۲۸ ۱۳۹۷

Thursday 19 Jul 2018

اخبار برگزیده

فرمانده انتظامی میاندوآب:

پلیس با حرمت شکنان ماه مبارک رمضان برخورد می کند

فرمانده انتظامی میاندوآب

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: تظاهر به روزه خواری جرم بوده و پلیس با افرادی که شئونات ماه مبارک رمضان را رعایت نکنند، برخورد می کند. ...

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با بیان اینکه تظاهر به روزه خواری جرم بوده و پلیس قطعا با روزه خواران برخورد خواهد کرد، اظهار کرد : براساس قانون، روزه خواری در ملاء عام جرم بوده و پلیس با افرادی که شئونات ماه مبارک رمضان را رعایت نکنند، برابر ضوابط برخورد و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: پلیس همواره در کنار مردم بوده وبا فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نیز به دنبال ایجاد زمینه کسب فیض بیشتر مردم در این ماه پربرکت است.

وی گفت: حفظ حرمت ماه مبارک رمضان به عنوان وظیفه‌ای همگانی است و از مردم عزیز انتظار داریم به فریضه امر به معروف و نهی از منکر توجه بیشتری داشته باشند.

شیخ نژاد تصریج کرد: از کسانی هم که به دلایلی قادر به گرفتن روزه نیستند، درخواست داریم تا از روزه‌خواری علنی پرهیز و حرمت این ماه مبارک را حفظ کنند.

وی هم چنین با بیان اینکه فعالیت رستوران‌ها و مراکز پذیرایی از اذان صبح تا اذان مغرب و عشا در ماه مبارک رممضان ممنوع است، گفت: از مسافرین و واحدهای صنفی تقاضا داریم تا حرمت این ماه عزیز را با رعایت اخلاق نیکو و ظواهر اسلامی و دقت در رفتار و پوشش و عمل به امر به معروف و نهی از منکر در مورد کسانی که تظاهر به روزه خواری می کنند، نگه  دارند و در غیراینصورت نیروی انتظامی بر حسب وظیفه با آنان برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود