پنج شنبه تیر ۲۸ ۱۳۹۷

Thursday 19 Jul 2018

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

فعالیت ۱۸ سازمان مردم نهاد در میاندوآب/ میاندوآب، شهر خیرین است

فرماندار میاندوآب

فرماندار میاندوآب گفت: مردم میاندوآب در اقدامات نیکو و خداپسندانه همیشه پیشگام هستند و باید گفت که میاندوآب، شهر خیرین است. ...

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری امروز در  جمع اعضای تشکل خیریه مردمی در میاندوآب با اشاره به نقش خیرین، گفت: مردم میاندوآب در اقدامات نیکو و خداپسندانه همیشه پیشگام هستند و باید گفت که میاندوآب، شهر خیرین است.

فرماندار میاندوآب با تاکید بر اینکه باید خیرین، ساماندهی شوند، افزود: خیرین تلاش بسیاری در این شهرستان انجام می دهند و مورد اعتماد مردم نیز هستند و امیدواریم با ساماندهی امورات، عملکرد خیرین روز به روز افزایش یابد.

وی در ادامه به فعالیت سازمان های مردم نهاد در میاندوآب اشاره کرد و گفت: سازمان های مردم نهاد در شهرستان میاندوآب، خلاهای موجود را پر کرده و اقداماتی که آنها در شهرستان میاندوآب انجام داده اند، جای تقدیر دارد.

امیری تصریح کرد: در حال حاضر در شهرستان میاندوآب ۱۸ سازمان مردم نهاد به ثبت رسیده و چهار مورد دیگر نیز در مرحله دریافت پروانه هستند.

فرماندار میاندوآب اظهار کرد: نقش سازمان های مردم نهاد در مقابله با آسیب های اجتماعی و توسعه و عمران بسیار مهم است و مسئولان شهرستان آماده شنیدن نکته نظرات و پیشنهادات شما هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود