پنج شنبه تیر ۲۸ ۱۳۹۷

Thursday 19 Jul 2018

اخبار برگزیده

معاون امور پرورشی اداره آموزش و پرورش میاندوآب:

۲۰۸۲ دانش آموز دختر میاندوآبی، بهار سن تکلیف خود را جشن گرفتند

معاون امور پرورشی اداره آموزش و پرورش میاندوآب گفت: مراسم جشن تکلیف و شکرگزاری قرآن امسال با حضور دو هزار و 82 نفر دانش آموز دختر سال سوم ابتدایی در میاندوآب برگزار شد. ...

گیو جودی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و بر اساس سند تحول بنیادین و سیاست های وزارت، مراسم جشن تکلیف و شکرگزاری قرآن دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی در میاندوآب برگزار شد.

معاون امور  پرورشی اداره آموزش و پرورش میاندوآب افزود: امسال تعداد دو هزار و ۸۲ نفر از دانش آموزان پایه سوم ابتدایی رسیدن خود به سن تکلیف را جشن گرفتند.

وی گفت: مراسمات جشن تکلیف در دو نقطه به صورت متمرکز با حضور چند مدرسه و در کنار آن در مساجد دیگری نیز با حضور دانش آموزان برگزار شد.

جودی به اهداف برگزاری این مراسم نیز اشاره و تصریح کرد: برگزاری مراسم جشن تکلیف دانش آموزان، به منظور آشنایی بیشتر دانش آموزان با مسائل اعتقادی و دینی و در راستای ترویج فرهنگ دینی، قرآنی و همچنین توسعه فرهنگ حجاب و عفاف در مدارس و جامعه برگزار می شود.

معاون امور  پرورشی اداره آموزش و پرورش میاندوآب افزود: اجرای مراسم  میثاق نامه، سرود، شعرخوانی و اقامه نماز شکر به امامت روحانی محل و  قرائت دعای امام زمان (عج) از جمله بخش های این مراسم معنوی است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود