سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی:

پرداخت ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار در آذربایجان غربی/ سهم استان از تسهیلات اشتغال روستایی ۴۸۰ میلیارد تومان است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 22 میلیارد تومان به بنگاه های اقتصادی در زمینه اشتغال پایدار در سطح استان آذربایجان غربی پرداخت شده است. ...

رضا نقی زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر  با اشاره به بازدید از تعدادی از بنگاه های اقتصادی در میاندوآب و برگزاری جلسه برای رفع مشکلات، اظهار کرد: بیشترین مشکل بنگاه های اقتصادی مربوط به اقساط معوق و تسهیلات است که سعی می کنیم مشکلات را حل کنیم.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: در کنار این موضوع در بحث اشتغال فراگیر و پایدار، رسته های پراشتغال را شناسایی و در این حوزه می خواهیم بالاترین اشتغال را رقم بزنیم.

وی با بیان اینکه در سطح استان در سامانه اشتغال پایدار روستایی و عشایری نزدیک به ۱۴ هزار طرح ثبت شده است، افزود: شهرستان میاندوآب در این زمینه رتبه نخست را در سطح استان دارد.

نقی زاده تصریح کرد: نزدیک به ۵۰۰ طرح در کارگروه اشتغال استان با مبلغ حدود ۲۷۲ میلیارد تومان تصویب شده که تاکنون ۲۲ میلیارد تومان به بنگاه های اقتصادی پرداخت شده است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی اظهار کرد: سهم  استان در این زمینه ۴۸۰ میلیارد تومان است که تلاش می کنیم تا پایان تیرماه همه آن را جذب کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود