یکشنبه مرد ۲۸ ۱۳۹۷

Sunday 19 Aug 2018

اخبار برگزیده

فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد؛

کشف ۲ هزار قلم لوازم آرایشی غیربهداشتی در میاندوآب/ ۴۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق توقیف شد

فرمانده انتظامی میاندوآب

 فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با تلاش و هوشیاری کارکنان این منطقه انتظامی میاندوآب 400 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد. ...

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند، در عملیات های پلیسی چند محموله کالای قاچاق را کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: کالای قاچاق کشف شده در این عملیات ها شامل دو هزار و ۳۰۴ قلم لوازم آرایشی غیربهداشتی، ۲۲ هزار و ۴۱۳ عدد قرص غیرمجاز و مقادیری البسه و لوازم آشپزخانه بوده که از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در این زمینه سه نفر دستگیر شده اند، گفت: در این رابطه سه دستگاه خودرو نیز توقیف و مراتب پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال شد.

شیخ نژاد تصریح کرد:  ارزش ریالی تقریبی این محموله ها ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب با تاکید بر اینکه قاچاق کالا سم مهلکی بر اقتصاد کشور است، اظهار کرد: مبارزه با کالای قاچاق همواره یکی از اولویت های این فرماندهی بوده و هست.

وی گفت: شهروندان هرگونه قاچاق کالا و کالای غیرمجاز را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند و در این راستا نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت‌های این فرماندهی هست.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود