سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

نایب رئیس شورای شهر میاندوآب در جلسه ساماندهی امور جوانان؛

حق جوانان میاندوآبی در استخدام پتروشیمی ضایع نشود/ اشتغال مهم ترین مسئله جوانان است

در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در میاندوآب که با محوریت برگزاری برنامه های هفته جوان ترتیب یافته بود، نایب رئیس شورای شهر میاندوآب از آگهی استخدام پتروشیمی انتقاد کرد. ...

به گزارش زرین خبر، احد غفاری امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان میاندوآب با اشاره به اینکه اشتغال یکی از مهم ترین مسائل و مشکلات جوانان است؛ اظهار کرد: تنها امید جوانان میاندوآب اشتغال در پتروشیمی است که ثبت نام آن شروع شده است.

نایب رئیس شورای شهر میاندوآب با بیان اینکه حق جوانان میاندوآبی است تا در این پتروشیمی مشغول به کار شوند، افزود: باید مسئولان در مورد آگهی استخدامی که اکنون منتشر شده پیگیری کنند تا حق جوانان میاندوآبی ضایع نشود.

وی با اشاره به اینکه اکنون بیش از ۲۰۰ نفر در پتروشیمی مشغول هستند که میاندوآبی ها سهم کمتری دارند، گفت: در این آزمون هم کمتر جوانان میاندوآبی خواهند توانست به استخدام در آیند در حالی که جوانان میاندوآبی باید در پتروشیمی جذب شوند.

غفاری با بیان اینکه ما بهترین زمین خود را به امید اشتغال جوانان میاندوآبی به پتروشیمی داده ایم؛ تصریح کرد: خواهشمندم موضوع را مسئولان مربوطه پیگیری کنند تا حق جوانان میاندوآب ضایع نشود.

نیروی جوان چرخ توسعه کشور را به حرکت در می آورد

بخشدار بخش مرکزی میاندوآب هم در این جلسه به نقش و جایگاه ویژه جوانان اشاره کرد و گفت: سیاست دولت بکارگیری جوانان و بانوان در امورات است.

رقیه خاکپور اظهار کرد: نیروی جوان چرخ توسعه کشور را به حرکت در می آورد و باید به این قشر توجه کرد.

اجرای برنامه های مختلف در هفته جوان

امیر رضاپور رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب هم با اشاره به برگزاری برنامه های هفته جوان از ۷اردیبهشت، گفت: در طول این هفته برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی با مشارکت ادارات مختلف برگزار می شود.

وی تجلیل از نخبگان و جوانان، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی و… را از جمله این برنامه ها عنوان کرد.

هم چنین کاظم تقی نژاد مسئول روابط عمومی فرمانداری میاندوآب نیز در این جلسه با ارائه توضیحاتی در مورد آگهی استخدام پتروشیمی میاندوآب از پیگیری توسط فرماندار شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود