سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

پیمانکار پروژه میاندوآب- سرچم:

پروژه میاندوآب- سرچم امسال به صورت ناقص می تواند قابل بهره برداری شود/ تکمیل پروژه تا سال ۹۸ طول می کشد

پیمانکار پروژه میاندوآب- سرچم و مدیرعامل شرکت تکنیک گفت: در صورت کمک مسئولان، تا پایان فصل کاری 97 جاده میاندوآب- سرچم را می توان وصل و به طور ناقص بهره برداری کرد ولی در صورت تامین بودجه، این پروژه ت ...

به گزارش زرین خبر، علیرضا کامزا امروز در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب در مورد آخرین وضعیت احداث جاده میاندوآب- سرچم، اظهار کرد: این پروژه شامل پنج قطعه بوده که قطعه شماره یک از میاندوآب تا کیلومتر ۳۶ وقطعات دو، سه و چهار در ۱۴۴ کیلومتر، حدود هشت کیلومتر بعد از آزادراه تبریز- زنجان و ۵۰ کیلومتر هم تا میانه است.

پیمانکار پروژه میاندوآب- سرچم با بیان اینکه قطعه یک و پنج تمام شده و اعلام ۹۰ درصد تکمیل شامل این قطعات است، افزود: قطعه شماره چهار نیز تقریبا تمام شده و ترمیم آن مانده است.

وی گفت: قطعه شماره سه نیز حدود ۳۰ درصد ابنیه جاده تمام شده و آماده روسازی است و قطعه شماره دو نیز تا کیلومتر ۵۲ در حال روسازی و از کیلومتر ۵۲تا ۶۵ قطعه شماره دو مانده است که امیدواریم با تامین بودجه لازم امسال انجام گیرد.

کامزا با اشاره به اینکه این پروژه برای تکمیل به صورت تمام و کامل نیاز به ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار دارد، اظهار کرد: در صورت تامین ۲۰۰ میلیارد ریال این پروژه به صورت ناقص می تواند قابل بهره برداری شود.

پیمانکار پروژه میاندوآب- سرچم با بیان اینکه رقم این پروژه ۵۵۰ میلیاردریال است که حدود ۳۰۰ میلیارد ریال آن را جذب کردیم، گفت: اگر کمک های لازم از سوی مسئولان انجام گیرد، تا پایان فصل کاری ۹۷ جاده را می توان وصل و به طور ناقص بهره برداری می شود ولی در صورت تامین بودجه، این پروژه را می توان تا سال ۹۸ تکمیل کرد.

وی افزود: افتتاح این پروژه فاصله میاندوآب تا تهران را حدود ۱۲۰ کیلومتر کاهش و به لحاظ زمانی حدود سه ساعت نزدیک تر می کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود