سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

حمایت از کالای ایرانی، سبب رونق تولید و اشتغال زایی می شود

فرماندار میاندوآب گفت: تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، سبب رونق تولید و اشتغالزایی می شود و همه مردم و مسئولان وظیفه دارند تا در راستای تحقق شعار سال عمل کنند. ...

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری امروز در جلسه کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فرمانداری میاندوآب با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: همه مردم و مسئولان وظیفه دارند تا در راستای تحقق شعار سال عمل کنند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب با تاکید بر برنامه ریزی دقیق برای تحقق شعار سال، افزود: تحقق شعار سال، سبب رونق تولید و اشتغالزایی می شود و قوای سه گانه و مردم باید در این راستا تلاش کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری ها هستیم، گفت: شهدا با خدا معامله کردند و خانواده های شهدا نیز اسوه های صبر و بردباری هستند که ما وظیفه داریم درخدمت آنها باشیم.

امیری با بیان اینکه باید به مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران رسیدگی و آنها را حل کنیم، تصریح کرد: مسئولان باید با خانواده های شهدا دیدار و مشکلات را احصا و آنها را حل کنند و این موضوع باید همواره در مدنظر قرار گیرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب در ادامه با اشاره به وجود ثبات مدیریت در این شهرستان، اظهار کرد: شعار و اعتقاد ما در محور ولایت است و در این راه نیز گام برمی داریم.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا در مورد محورهای جلسه و مراسمات گرامیداشت روز جانباز به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود