سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

مدير شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب:

افزایش۲۵ درصدی مصرف بنزین در ایام نوروز در منطقه میاندوآب

مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه میاندوآب از افزایش 25 درصدی مصرف بنزین در این منطقه نسبت به مدت مشابه سال قبل در این منطقه خبر داد. ...

داوود فعال پور در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به میزان مصرف فرآورده های نفتی در سال گذشته در این منطقه، اظهار کرد: سال گذشته در مجموع ۳۲۳ میلیون لیتر بنزین در این منطقه مصرف شده که نسبت به سال ماقبل آن ۸/۵ درصد افزایش داشته است.

مدير شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب با بیان اینکه سال گذشته در این منطقه ۳۲۳ میلیون لیتر نفتگاز مصرف شده است، افزود: این میزان بر اساس آمار نسبت به سال ماقبل آن، سه درصد افزایش را داشته است.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز امسال چهار میلیون لیتر بنزین در این منطقه مصرف شده است, گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

فعال پور تصریح کرد: سال گذشته مصرف ۲۱۴ میلیون لیتر نفت سفید با پنج درصد کاهش، مصرف ۲۲ میلیون لیتر نفت کوره با حدود ۵۰ درصد کاهش را در منطقه میاندوآب شاهد بودیم.

وی به توزیع ۱۵۷ میلیون مترمکعب سی ان جی در مجاری عرضه تحت پوشش اشاره و اظهار کرد: مصرف سی ان جی در منطقه میاندوآب، نسبت به سال ماقبل ۲/۵ درصد افزایش داشته است.

مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه میاندوآب افزود: سال گذشته۳۷ هزارتن گازمایع در منطقه مصرف شده که ۳/۵ درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است.

گفتنی است منطقه میاندوآب با داشتن هشت ناحیه و ۹۰ باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی مسئولیت تامین و توزیع روزانه بطور متوسط دو میلیون و۷۰۰هزار لیتر انواع فرآورده های نفتی  و CNGبه هشت شهر جنوب آذربایجان غربی را برعهده دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود