سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی:

ورزشکاران روحیه پهلوانی را در خود تقویت کنند/  هر نماز جمعه، یک دوچرخه اهدا می کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: پهلوانی مهم تر است قهرمانی است و این موضوع همواره باید مورد توجه ورزشکاران باشد. ...

به گزارش زرین خبر، عبدالله چمن گلی امروز در آئین تجلیل از مدال آوران و قهرمانان ورزشی سال ۹۶ در میاندوآب با اشاره به ویژگی های ورزشکار واقعی، اظهار کرد: ورزشکاران باید به پدر و مادر و مربی خود که ورزشکار را تربیت می کنند، احترام کرده و قدر آنها را بدانند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با بیان اینکه در اینجا موضوعاتی مانند نبود اسپانسر وجود دارد، افزود: ورزشکاران اینجا که از پول خبری نیست، با عشق و علاقه کار می کنند.

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران باید به منش پهلوانی توجه ویژه داشته باشند، گفت: پهلوانی مهم تر است قهرمانی است و این موضوع همواره باید مورد توجه ورزشکاران باشد.

چمن گلی هم چنین در مورد احداث ورزشگاه در میاندوآب،تصریح کرد: اگر بتوانیم ورزشگاه پنج هزار نفری در این شهرستان احداث کنیم، اقدامی خوب است که مورد توجه قرار می دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی هم چنین با اشاره به اینکه میاندوآب، شهر دوچرخه ایران است، اظهار کرد: در سال آینده در نظر داریم تا هر جمعه یک دوچرخه به نمازگزاران اهدا کنیم و این امر را یک فرهنگ سازی می دانیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود