یکشنبه مرد ۲۸ ۱۳۹۷

Sunday 19 Aug 2018

اخبار برگزیده

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب:

سبد عیدانه بین ۷۰۰خانوار مددجوی کمیته امداد میاندوآب توزیع شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: در آستانه سال نو، 700 سبد کالای عیدانه با کمک خیرین در بین مددجویان تحت پوشش این نهاد در میاندوآب توزیع شد. ...

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به تهیه سبد کالای عیدانه برای نیازمندان، گفت: این سبد کالای عیدانه با کمک خیرین و نیکوکاران میاندوآبی تهیه و در بین مددجویان این شهرستان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه این عیدانه شامل میوه، شیرینی و آجیل بود، اظهار کرد: این سبد کالای عیدانه بین ۷۰۰ خانوار بی بضاعت و نیازمند تحت پوشش کمیته امدادامام خمینی(ره) میاندوآب توزیع شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب  افزود: برای تهیه سبد عیدانه این خانوارها در مجموع ۲۵۰ میلیون ریال با کمک خیرین هزینه شده است.

بخشی  با تقدیر و تشکر از کمک های مردمی و خیرین در یاری این نهاد برای کمک به محرومان گفت: از اقشار مختلف مردم و خیرین می خواهیم تا همچنان ایتام و خانواده های بی بضاعت را فراموش نکرده و آنها را از اعطای کمک های مادی و معنوی خود بی بهره نکنند.

وی تصریح کرد:  همه ما وظیفه داریم که در خدمت نیازمندان باشیم و امیدواریم مانند همیشه که  خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یارو مددکار ما بوده اند و در جهت رفع نیازهای محرومان و شاد کردن دل‌های نیازمندان و اقدامات خداپسندانه و نیک حرکت کرده اند، در آینده نیز در کنار ما باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود