یکشنبه مرد ۲۸ ۱۳۹۷

Sunday 19 Aug 2018

اخبار برگزیده

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

۳۵۲نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: با در نظر گرفتن مجموع سهمیه ها، امسال بیش از 352 نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند. ...

سرهنگ پاسدار جواد مولودی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه جلسه هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نور از میاندوآب به مناطق عملیاتی جنوب کشور، از اردوهای راهیان نور به عنوان فرصتی مغتنم و ارزشمند برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل حاضر یاد کرد و گفت: باید فرهنگ دفاع مقدس برای نسل فعلی تبیین و به نسل حاضر انتقال یابد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد: اردوهای راهیان نور یکی از بزرگترین کارهای فرهنگی بوده و نقش بسزایی در آشنایی جوانان و نسل حاضر با فرهنگ دفاع مقدس دارد.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم تا فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت را به نسل چهارم و امروزی انقلاب انتقال دهیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در ادامه از اعزام ۳۵۲ نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور، گفت: از این تعداد ۲۸۲ نفر در قالی کاروان راهیان نور و بر اساس برنامه زمانبندی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

مولودی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای حضور در مناطق به صورت شخصی در مناطق عملیاتی نیز اندیشیده شده است، تصریح کرد: کسانی که تمایل داشته باشند با خودروی شخصی به این مناطق سفر کنند، می توانند با مراجعه به قسمت اردویی ناحیه مقاومت بسیج و در تاریخ هایی که اعلام می شود در این مناطق حضور یافته و از خدمات مانند اسکان بهره مند شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد: به صورت کلی و با در نظر گرفتن مجموع سهمیه ها، امسال بیش از ۳۵۲ نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود