یکشنبه مرد ۲۸ ۱۳۹۷

Sunday 19 Aug 2018

اخبار برگزیده

فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد:

کشف و ضبط۱۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در میاندوآب در یک ماه گذشته

فرمانده انتظامی میاندوآب

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: در یک ماه گذشته با اقدامات انجام گرفته، مقدار 18 کیلو و 205 گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شده است. ...

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر بعد از جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان میاندوآب با اشاره به اقدامات پلیس در سطح شهرستان در حدود یک ماه گذشته، اظهار کرد: در یک ماه گذشته در راستای مبارزه با سوداگران مرگ تعداد ۱۰ طرح در زمینه پاکسازی نقاط آلوده، کنترل محورهای مواصلاتی و ارتقا امنیت اجتماعی اجرا شد.

شیخ نژاد افزود: در یک ماه گذشته با اقدامات انجام گرفته، مقدار ۱۸ کیلو و ۲۰۵ گرم انواع مواد مخدر در شهرستان میاندوآب کشف شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به انهدام دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان در یک ماه گذشته, گفت: در یک ماه گذشته در شهرستان میاندوآب تعداد هفت نفر قاچاقچی و ۵۰ نفر توزیع کننده مواد مخدر  دستگیر و به دادسرا معرفی شده اند.

وی تصریح کرد: تعداد ۸۸ نفر معتاد در یک ماه گذشته در میاندوآب جمع آوری و به دادسرا و مراکز درمانی معرفی شدند.

شیخ نژاد اظهار کرد:  در یک ماه گذشته تعداد ۱۸  دستگاه خودرو و موتور سیکلت نیز در زمینه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان توقیف شده اند.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: برپایی کلاس آموزش همگانی در سطح ادارات، دانشگاه ها و مدارس از جمله اقداماتی بوده که در یک ماه گذشته و در طول سال در شهرستان میاندوآب به مرحله اجرا در می آیند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود