پنج شنبه مرد ۲۵ ۱۳۹۷

Thursday 16 Aug 2018

اخبار برگزیده

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میاندوآب:

نامگذاری معابر باید با تایید شورای نامگذاری شهرستان باشد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میاندوآب گفت: نامگذاری معابر، کوچه و خیابان مراحلی دارد که پس از طی آن مراحل و تایید شورای نامگذاری معابر عمومی در شهرستان، جنبه اجرایی به خود می گیرد. ...

به گزارش زرین خبر، فرهاد  جودی امروز در جلسه شورای نامگذاری معابر عمومی شهرستان میاندوآب با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: مردم با حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه دیگری خلق کردند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میاندوآب در ادامه با اشاره به اهمیت نامگذاری مناسب در معابر عمومی، افزود: نامگذاری معابر، کوچه و خیابان مراحلی دارد که پس از طی آن مراحل و تایید شورای نامگذاری معابر عمومی در شهرستان، جنبه اجرایی به خود می گیرد.

وی گفت: نامگذاری معابر با پیشنهاد شهرداری به شورای شهر و تایید شورای شهر و در ادامه طرح در کمیته انطباق و در پایان با رای و نظر شورای نامگذاری انجام می شود.

جودی در ادامه با اشاره به اینکه شورای فرعی نامگذاری معابر در بخش ها نیز تشکیل و نتایج آن در شورای نامگذاری شهرستان مورد بررسی قرار گیرد، تصریح کرد: این موضوع از بروز مشکلات بعدی جلوگیری می کند و نامگذاری معابر نیز  در بخش ها، روندی قانونی را طی می کند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میاندوآب هم چنین بر لزوم شناسایی معابر بدون نام و نامگذاری آنها تاکید کرد.

هم چنین در این جلسه با نامگذاری تعدادی از معابر به نام های شهدا موافقت و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندوآب خواستار نامگذاری تعدادی از معابر به نام های مفاخر شهرستان شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود